Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kura alatt elhagyhato...

Kreatin kura alatt elhagyhato a dextroz?

Figyelt kérdés

Ugye a kreatin hasznosulasat noveli a gyors ch (pl. dextroz), ami altal tobb inzulint termel a szervezet, remelem jol tudom.

Elhagyhato hogy minden kreatin bevitel melle dextrozt szedek? Az mukodik, hogy csak edzes utan szedek valamilyen gyors ch-t?


2016. márc. 21. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleve csak edzés után van értelme, ha ott rgyáltalán van...
2016. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmi értelme a gyors ch "szedésének"
2016. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

El se kell kezdeni. Ez a szedjük a dextrózt minden 5g kreatin mellé téma...katasztrófa.

A Monohidrát magában is remekül hasznosul

Edzés után fehérje, ch, kreatin. De ott se a dextrózt erőltesd szerintem

2016. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Rendes étkezés mellé eszem ágában sem volt szedni. De akkor edzés után is fölösleges a gyors ch?
2016. márc. 21. 21:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Pl. egy zabpehelyliszt megfelelő edzés után?
2016. márc. 21. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha hiszel az anabolikus ablakban, akkor van értelme, ha nem hiszel benne, akkor nincs...

Ha megfigyeled, a híres neves anabolikus ablakról ahány portál foglalkozik a témával annyi féle infó terjeng róla... Van ahol 30 percig van nyitva edzés után, van ahol meg 24 órát...

Nos az én véleményem, hogy egy bazinagy bullshit az anabolikus ablak... Az az egy biztos, hogy mire én végzek az edzésemmel mindig úgy leesik a cukrom, hogy elálmosodok, meg dekoncentrált vagyok és jól esik az a kis szőlőcukor...

2016. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!