Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin szedésnek van értelme,...

Kreatin szedésnek van értelme, ha nem kúra szeruen csinálom?

Figyelt kérdés
csak edzés elotti kaja elott menne, meg esetleg utána. Ennek van értelme?
2016. márc. 13. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, nem árt. Diétában is segíthet izmot megtartani.
2016. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem veszel minden nap akkor nem nagyon van értelme, legalább is én azt tapasztaltam.
2016. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Feltöltéses kúrának több értelme lenne, de első próbálkozásra így is éerezhető hatást fejt ki.
2016. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egy cikkben olvastam, hogy kb ugyan azt érem el vele mint ha kurat csinalnek csak ,igy tovabb kell kicsit szedni. Es akkor ugy jo ha menne 5g edzes elott es aztan 5g utan?
2016. márc. 13. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha szintentartással akarod csinálni, akkor következőképpen kell eljárnod:


Kreatin monohidrátot reggel éhgyomorra 5 g 10-20 perc múlva 80 g zabpehely Wehy proteinnel. Majd edzés után 5 g kreatin kb. 30-40 g Dextrosevel együtt mehet. Ugyan is ez egy gyors felszívódású szénhidrát, amire az izomzatnak edzések után azonnal szüksége van. Kreatin nap össz: 10 g


Pihenő napokon reggel éhgyomorra 5 g 10-20 perc múlva 80 g zabpehely Whey proteinnel. Délután valamelyik étkezés előtt 5 g. Kreatin monohidrát nap össz: 10 g


A lényeg az, hogy a kreatin monohidrátot mindig szénhidrátos étkezések előtt vedd magadhoz. Csak ennek van értelme, ha így szeded.

2016. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! még annyi ,ha edzés utáni turmixban keverem a gyors és a lassú felszívodasu ch-t az nem gond ugye?
2016. márc. 13. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod az a barom dextrózt zabálni, akkor egyed edzés utáni kaja előtt. Én azt tenném.
2016. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyors felszívódású szénhidrátot nyugodtan belekeverheted a fehérje turmixba edzés után, de a lassú felszívódású szénhidrátot azt nem kellene.
2016. márc. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!