Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek az edzés...

Mi a véleményetek az edzés tervemről?

Figyelt kérdés
Hétfő:Mell, Váll, Csukja Kedd:Bicepsz, Tricepsz (szuper szett). Szerda:Láb, Hát, Has Csőtörtök:Tricepsz, Váll Péntek:Mell, Csukja,3 sor bicepsz nagy súllyal. Szombat-Vasárnap:Pihenő.

2016. márc. 22. 09:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
1 részt ez nem edzésterv, másrészt meg elég kesze kusza...
2016. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Am tudod mi az a szuperszet, vagy csak úgy rámondod a keddedre?
2016. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom hogy mi a szuper szett bicepsz-tricepsz edzés egybe párosítása pihenő nélkül kb.Mitől nem jó vagy mi nem jó?
2016. márc. 22. 10:21
 4/20 anonim ***** válasza:

Például az nem jó, hogy nem elég arányos. Pl kedden karra szánsz egy egész napot (és még 1x leedzed a hét során), aztán meg két nagy izomcsoportot (láb, hát) letudsz egy következő napon. Nem tudom, mióta edzel, de ha kezdő vagy, akkor semmiképp ne osztott edzéstervet végezz, hanem heti 3x edzzél le mindent 1-1 gyakorlattal.

Ha már mindenképp 5x akarsz lemenni a terembe, akkor minden izomcsoportra csak 1x kerüljön sor a héten (kivéve vádli, has, az mehet többször is).

2016. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A-B hétre van osztva az edzéstervem a fent le írt az A hét.Haladónak mondanám magam.
2016. márc. 22. 10:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Ok :D Ez egy nagy kaka.
2016. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát ne mondd magad haladónak... :D

szuper szett ha 2 izmot párban edzel és nem tartasz pihenőt a kettő közt...

2016. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7.kb ugyan ezt írtam csak az edzéstervembe kar edzés nél van be iktatva Keddi napon.A szuperszett, mikor ellentétes izomcsoportokat egymás után dolgoztatsz meg.
2016. márc. 22. 11:39
 9/20 anonim ***** válasza:

Hagyd el a szuper szettet, ha ennyire nem tudod kihozni a maximumot, hogy a bicepszet és a tricepszet is meg kell edzened újra, és előbbit nagyobb súllyal. Vagy túledzed, vagy alul, nem tudom, hogy mekkora súllyal megy a szuperszett, illetve a sima edzés.


Így több időd, energiád lesz a többire, amiket szintúgy egyszer kellene edzeni a héten. Kivétel: Has esetleg vádli, bár ha egy "csak lábnapon" 2 gyakorlattal nagy súly nagy ismétléssel rámész, akkor nem nagyon kell újra a héten.

2016. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

láb,hát?

ez mindent elmond az edzésedről

2016. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!