Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlatokat csináljunk?

51312564651 kérdése:

Milyen gyakorlatokat csináljunk?

Figyelt kérdés
Páran street workoutozni kezdtünk..Azt szeretném kérdezni hogy milyen gyakorlatokat,mennyit csináljunk azokból és hány szériát..Étrendet hogy tartsuk be mit együnk,hogyan együk hányszor együnk egy nap..Kérnélek titeket részletesen válaszoljatok.

#Hogyan együnk #milyen gyakorlatokat
2016. márc. 24. 09:38
 1/4 anonim válasza:
Na, gratulálok, szép sportot űztök. :) Én kb egy éve street workoutozok kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Kezdésnek nem szabad a legprofibb gyakorlatokkal edzeni. Gondoljatok az alapokra, mintha tesiórán lennétek. Fekvőtámasz, felülés, törzsemelés, húzódzkodás, futás stb... Ismétlésszámból nekem az vált be, hogy először 2x10-et, aztán ha már könnyű annyit csinálni, legyen 2x15. Aztán ha az is könnyű, 3x10. Én most 4x15-nél tartok, de szerintem ez a maximum, amit ennyi idő alatt lehet csinálni.Az se jó ha teljesen tönkreteszitek az izüleiteket. étrendnél én nem nagyon figyeltem sok mindenre. De ha nektek ilyen fontos, nekem az a tanácsom,hogy reggelire valami tejtermék, egy kis kenyérféle, vaj, és persze valami szalámi. Ebédre valami fehérje és rengeteg szénhidrát. Ha szedtek valami étrendkiegészítőt,tudjátok meg, az nem pótolja az ételt. Enni mindig kell. Edzés előtt inkább olyanokat, amitől bármekkora megerőltetés után sem hánysz, és persze olyat se, ami megfosat. Edzés után rengeteg fehérje, szénhidrát. Tanácsos este tojást enni, abba rengeteg fehérje van. Zöldség is fontos, de a húst se hagyjátok ki az étrendből. Reggeli kivételével mindig lehet húst enni. Arra vigyázni kell, hogyha könnyen híztok, hogy azokon a napokon, amikor nem edzetek nem ugyanaz az étrend mint edzésnapokon. Azt hiszem nagyjából ennyi, ha valami kérdésed van még, írd csak meg.
2016. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fekvőtámasz,felülés,lábemelés,futás huzockodás minden formály (pl.szük,szélles stb ) tolockodás a széria számot ti szabjátok meg magatoknak igy most nem lehet megmondani miből mennyit,amennyi jolesik.
2016. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat már vagy 5 ilyen oldalt csináltam eddig tik válaszoltatok legjobban és legérthetőbben. Azt hiszem nincs más kérdésem ebből megtudtam mit akartam kérdezni esetleg csak annyit hogy körülbelül mennyi idő alatt látatok fejlődést magatokon?
2016. márc. 29. 17:07
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogy ha még azt szabad megkérdeznem egy év alatt ugye mi megy neked pl muscle-up,planch,"L" betűben tartás,zászló vagy ilyeneket nem is próbálsz csinálni?
2016. márc. 29. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!