Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem megy a húzódzkodás, lehet...

Nem megy a húzódzkodás, lehet minden nap csinálni hogy jobban menjen?

Figyelt kérdés
95kg vagyok és nagyon magas szóval a csontozat is húz és nem vagyok hozzászokva a húzódzkodáshoz + nem is érzem olyan erősnek a hátam hozzá,eddig lehúzásokat csináltam,szélesen madárfogással 4-et tudok egyszerre,meg lehet csinálni minden nap 20-at?Hozzá akarom magam szoktatni és erősödni benne de szerintem heti 1-2 alkalom nem sokat ér ha ilyen kevés megy csak
2016. márc. 28. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdemes minden nap csinalni mivel kell a regenerálódás. Heti 3x csináld és nézz a neten valami programot amivel tudod növelni az ismetlesszamot
2016. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden másnap edz teljes testre, pihenőnapokon is csinálj 1 szériát több nem kell.
2016. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem húzódzkodhatsz minden nap párat, ne mondjátok nekem, hogy 20-30 húzódzkodást 2 nap kipihenni.
2016. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, ha mondjuk csak kettőt csinálsz és óránként vagy kétóránként. Nekem ez bevált. Nem kell maxig menni sose. Viszont volt, hogy éreztem, hogy kell a pihenő és akkor nem csináltam egy napig. Ha nem edzel bukásig, akkor bármennyit lehet belőle.
2016. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a harcos húzódzkodásra rákereshetsz.

napi 5 sorozat,minden nap 1 ismétlést növelsz.

elég jól lehet vele fejlődni.

de ezen a szinten érdemesebb lenne előbb a fél húzódzkodással eljutnod,legalább az 5x10re mielőtt a teljeset csinálnád.

2016. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké de a kérdező 4et tud nagy nehezen. 20-30db az számold ki hány sorozat. És itt még nem is beszélünk normális végrehajtásról.
2016. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Óránként kettőt csinál, akkor meglehet bőven napi húsz. Különben nem fogsz fejlődni. Legalább heti 2-3x kell rá edzeni, hogy szokja az idegrendszer.
2016. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen szabályos húzódzkodásból én is megcsinálok 8-at,4-az teljes tartományba lassú negatív szakasszal megy.
2016. márc. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!