Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Késő elkezdeni? Többi lent

Késő elkezdeni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék kockás hasat, csak félek hogy késő elkezdeni, (15 vagyok) mostanában szeretnék gyúrni hasra, hogy nem -e késő? És esetleg valami otthon elvégezhető gyakorlatokat is tudtok mondani ami beválik? Válaszokat előre is köszönöm! :)

#has #sport #otthon elvégezhető
2016. márc. 29. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne csináld már, dehogy késő

Lábemelés, hasprés

Írd be youtube: six Pack abs routine

2016. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Sosem késő.
2016. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Gondoltam valami 40-50 éves kérdezi. 15 évesen szerinted mihez van késő? Abbahagyni a szopást, meg leszokni a cumiról, esetleg ezekhez. :)
2016. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
testunk.e-goes.com/testepites/hasizom-erosites/ én ezen az oldalon jó ötleteket találtam
2016. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Napi 40 lábemelés és hasprés mennyi idő után lesz kb látható izmosodás "kockásodás"?
2016. márc. 29. 17:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Tartós tejet már ne vegyél. Vagy hogy késő?
2016. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Cortez70 ***** válasza:
85%
De már késő. 15 évesen már minden este koporsóban kell aludni, hátha az az utolsó estéd. :)
2016. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mégis mikor kellett volna kezdened edzeni, 2 évesen?


A testépítés az, amit sosem késő elkezdeni. Van, aki 50 éves kora után kezdi, ami sokkal jobb, mintha sosem tenné. Persze jobb korábban, de te még zsenge gyermek vagy, hogy lenne már késő?


Azt tudod, hogy az étrend is nagyon fontos?

2016. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én majdnem 43 évesen kezdtem, soha nem késő. ;)

De ha most nyárra szeretnéd, kicsit necces. Először izmosítani kell, de mivel izmos test nélkül nevetséges a kocka has, így egész testet kell edzeni. Utána pedig le kell róla égetni a zsírt, hogy látszódjon is...

Nem tudjuk, hol tartasz. Ha izmos vagy, kevés zsírral, akkor csak pár hét. Ha kövér, vagy nagyon sovány, akkor egy év is lehet.

2016. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem csak nyárra akar kinézni valahogy, ahhoz meg már késő.
2016. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!