Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kick-boxolok és versenyezni...

Kick-boxolok és versenyezni szeretnék, de az edzőm javasolta, hogy előtte nem ártana egy kis izomnövelés. Kaptam listát, de nem tudom hogy, hogy kell ezeket szedni (? )

Figyelt kérdés
van amino, glutamine, creatine, omega3 és protein porom, de nem tudom, hogy hogy kéne őket beszedni, és hogy keverhetem e őket (pl. protein turmix glutaminnal és mellé még a tabletták egyszerre, vagy hasonló...) kicsit tapasztaltabbak, tudnátok nekem segíteni? 15/l

2016. márc. 29. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az izmokhoz edzeni kell, ezek csak segítenek. Először is étrend kell.
2016. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Az edződ étrendet nem javasolt? :O
2016. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de, van étrendem, heti 4x járok edzésre is, csak ezeket nem tudom hova tenni...
2016. márc. 29. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Amino es glutamin edzes elott vagy kozben.

Kreatin reggel, edzes elott es utan.

Omega3 etkezesek kozben amennyit nem sajnalsz.

Protein por edzes utan.

Remelhetoleg mindegyikben van merokanal, az egy adag.

2016. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző leírta úgy tökéletes, bár a fehérjén kívül kb kezdőként felesleges a többi
2016. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek!
2016. márc. 29. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
egy 15 éves lánynak aztán marhára kell kreatin, glutamin meg egyéb aminók. jó fogyatékos edződ van, ha ezeket ő írta össze.
2016. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég teljesítménycentrikus edződ lehet.Ebből nem kis izomnövelés lesz ha rendesen edzel. :) Bár én feleslegesnek tartom a proteinen és az omega3-on kívül a többit,ilyen szinten.
2016. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!