Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnek beszelni itt egy...

Tudnek beszelni itt egy SZEMELYI EDZOVEL?

Figyelt kérdés

szemelyi edzo szeretnek lenni. Jelenleg 16 eves vagyok, gimiben 10-es. Jovore fakultaciot kell valasztani.

Ahhoz, hogy bekeruljek a Testnevelesi Egyetemre felvegyem a tesi biosz faktot is? Vagy csak eleg a biosz?

Sokat sportolok. Hetente 3x jarok kuzdosport edzesre, 2x futok, 1gorkorcsolyazom, es itthon is csinalok erosito feladatokat.

Mindenre kivancsi lennek, hogy ki hogyan lett szemelyi edzo, mennyi idobe telt mire rendesen tudott dolgozni, okj-s kepzesen vagy egyetemen szerezte-e a vegzettseget. Mindent. Koszonom a segitseget, es elnezest kerek, hogy ekezet nelkul irtam.

16L



2016. ápr. 4. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem sokan fizetnek egy nonek szemelyi edzesert, bocs. Ne szamits nagy karrierre. Meg a nok is ferfi szemelyi edzot keresnek mert ok altalaban azert mennek edzohoz, hogy egy jo pasi foglalkozzon veluk.
2016. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Keress egy értelmes szakmát inkább és ezt most a legnagyobb jóindulattal mondom, nem oltásból.
2016. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ezt sajnalattal olvasom:(

Szeretnek segiteni az embereknek, hogy kihozzak magukbol a maximumot.

De mi van azokkal a nokkel akik nem vagynak arra, hogy egy kigyurt pasi hajtsa oket? Akik normalisak..

2016. ápr. 4. 21:37
 4/19 anonim ***** válasza:
Abbol a nehanybol nem fogsz megelni. Ha talalsz egyaltalan ilyet.
2016. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a tanacsokat. Nehez eldonteni mihez is kezdjen magaval az ember:D
2016. ápr. 4. 21:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyik előző válaszolóhoz csatlakoznék, hogy próbálj meg valamilyen másfajta szakmát választani. PSZF (ha még így hívják), közgazdász, esetleg jog. A mérnöki pályát nem írtam, lévén hölgy vagy, de persze ha érdekel, azon a területen is érdemes szétnézned.
2016. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vagy ha a biológia érdekel, és extrém kitartó vagy, akkor akár az orvosi. (Az előző voltam.)
2016. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
En semuelye edzonek keszulok szeretnek lenni
2016. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
8.: Csak azt ígérd meg, hogy nyelvtant nem fogsz tanítani. Bármi mást csinálhatsz.
2016. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

én nálunk a terembe nem is láttam még női személyi edzőt.

a női edzők itt nálunk általában csoportos spinning, zsírégető edzés meg ilyen bohóc "edzéseket" tartanak.

2016. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!