Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ehhez mit szóltok? Kész...

Ehhez mit szóltok? Kész röhej, hogy ilyet tanítanak!

Figyelt kérdés

Egészségügyi suliba járok szakmát tanulni és az egyik ottani óraadó a következő dologgal lepett meg a héten:


- Mi a különbség a használható izom és a használhatatlan izom között?


(magamban: micsoda?? Mi az hogy használhatatlan izom..? Ha van izom, az azért van ott mert valamiért használva van, na mindegy, kíváncsivá tett a válasz)


- (válasz): A használható izom az az izom, amit fizikai tevékenységek során használunk, a használhatatlan pedig az az izom, amit szteroidokkal meg hasonló szerekkel felfújnak és egy könyvet se tudnak vele felemelni. Ez dolgozat kérdés lesz!!



Azt hittem, lemegyek hídba ettől... Egy az hogy ilyen hülyeséget oktat, ad le órán, a sok idióta meg el is hiszi, de hogy még így megdefiniálja... Vicc.


2016. ápr. 10. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogyatékos emberek vannak,szánalmas hogy tanárok ilyet mernek mondani hogy felfújt izom,kiváncsi lennék hogy fújja fel a gyógyszer az izmot ,lyukat üt az izomba és pumpálja bele a levegőt?
2016. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyomjon fekve szépen azzal a használható izmával akár csak 60 kilóval, megnézném.
2016. ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Baromság ebben a formában, de azért van egy kis valóság alapja. Ez amúgy milyen órán hangzott el? xD
2016. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy van valóságalapja?
2016. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Katasztrófa. Én is csak azt tudom mondani amit előttem írt Anthony, hogy nyomjon fekve az ilyen 60 kilóval aztán meglátjuk kinek az izmát nem lehet használni.
2016. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3: milyen valóságalapról beszélsz? Ez úgy vicc ahogy van, undorító hogy az oktatók nincsenek képben arról amit átadnak.
2016. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ezt nem hiszem el. Ilyen nem létezik, ez már túl sötét szint. Szerintem te ezt kitaláltad és unalmadban beírtad ide, hogy meghőzöngtesd a népet. Melyik suliban, milyen szakon, milyen tantárgy keretein belül hangzott el ez?
2016. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Cortez70 ***** válasza:
Egy könyvet sem tudunk felemelni??? Lol.:) És ennek van valóságalapja? Ekkora baromságot, hogy lehet már leírni?
2016. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a kokszosok tényleg előszeretettel durrogtatják tele a szarkoplazmájukat. :)
2016. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cortez70 ***** válasza:
55%
9#, te totál idióta vagy. Szerinted akkor gyengék a koxosok? Azért guggolgatnak a profik 300kg feletti súllyal biztos, meg nyomnak 200 felett fekve. De tuti egy könyvet nem tudnak megemelni. Jó nagy gyokér vagy!
2016. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!