Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány kilós kézisúlyzóval...

Hány kilós kézisúlyzóval érdemes gyúrni elkezdeni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan súllyal, amilyet nem bírsz el.
2016. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amivel megy karonként MAX 10-10.
2016. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy minden gyakorlatot, minden ember, ugyanakkora súllyal fog végezni az elején ugye?Inkább ne kezd el egyenlőre, mert meg fogsz halni ennyi ésszel. Olvass utánna a dolgoknak, beszélj valakivel aki értelmesebb nállad ,mielőtt megölöd magad a teremben.
2016. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket sosem értem. Nos, megmondom az én testemhez és edzéstervemhez illő súlyt egykezes súlyzónál, s még ki is hagyom a lábat, aminek több kellene, de nincs annyi súlyom egyelőre: 2-10 kg (jó hát edzek pár hónapja, de roppant gyönge vagyok még, de nem ez számít most). Nem teljesen mindegy, hogy oldalemelést vagy döntött törzsű evezést végzek... S ez egyetlen ember, fix edzéstervvel... Nem használok kis ismétlésszámot, legalábbis az első sorozatnál nem, s ez is befolyásol.

Aztán ugye... Jön egy észhez tért ex-anorexiás 17 éves lány vagy egy 10 éve nagyon kemény fizikai munkát végző óriás termetű s eleve jó genetikájú fickó, talán nem ugyanannyival kell kezdeniük bicepszezni... :D De ha nem sarkítunk ennyire, akkor is más a kettő.

Néha bepróbálkozom a párommal, enyhe fizikai munkás harmincas férfi (ő nem edz, de mivel én igen, egyre jobban foglalkoztatja a dolog, nem akarja, hogy elhúzzak :D de én el akarok, utána úgyis visszaveszi a vezetést). Múltkor kiderült, hogy neki is kemény a 2 kilós súlyzó oldalemelésre, full kezdőként... Lenyomott huszat, de eléggé szenvedett a végén.

Viszont tökéletesen biztos vagyok benne, hogy sokaknak ez nudli a legelső alkalommal is...

2016. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, emberfüggő.
2016. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!