Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én imádok edzeni. Az izomlázza...

*Glissade* kérdése:

Én imádok edzeni. Az izomlázzal, mindennel együtt. Lefoglal és örömet okoz. Ti mit szerettek benne? (:

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
a kihivást, a folyamatos fejlődést, a magammal való versengést, és magát, az érzést, mikor edzel... "the pump is like coming" https://www.youtube.com/watch?v=dslxTj_uUwM
2016. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Le tudom vezetni vele a feszültségem, eredménye van, endorfint termelő tevékenység, erősebbé és egészségesebbé tesz.
2016. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kisboltos ***** válasza:
A bedurranást, a nehéz súlyokat, mikor azt érzed, hogy nem bírod, mikor elégedetten otthagyod a termet, és alig várod, hogy visszajöhes.
2016. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, ahogy felhúzásnál az utolsó ismétlés után próbálom belassítani a pulzusom ,a légzésem kontrolljával, nehogy agyvérzésben pusztuljak el ott helyben. Imádom, hogy mocskos, rozsdafoltos a kezem meg a pofám a vasak után. Imádom a terem felé sétálva hallgatni, ahogy kiszól a zene, mintha víz alól jönne. Imádom a rohadt bőrkeményedéseim a tenyeremen. Imádom, hogy minden amit következetesen, kitartóan, hosszan teszek annak célja van és eredménye is. Imádom, hogy megtanított, hogyan uraljam jobban a saját agyam és testem, ahogy rendszert vezetett az életembe. Hogy adott egy biztos pontot, mint a hívőnek a templom, mint a jó bornak a savgerinc, van egy hely ahova bármikor bemehetek és a sok szart odakint hagyhatom.
2016. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már vártam mikor írod ki a megszokottan izgalmas kérdéseid.
2016. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig is szerettem versengeni, most magammal teszem s motivál, hogy növelem a kis súlyaimat és hacsak nagyon el nem rontok valamit (renegeráció ideje, evés ideje, étkezés összetétele), alkalomról alkalomra jobb vagyok, ha nem is mindenben, de valamiben biztos (teljes testes edzést nyomok, van lehetőség). Testileg-lelkileg jó, valamit a szálkásításban is segít, mozgás nélkül még nagyobb problémáim lennének a kalóriadeficittel...

A nagy izomlázat nem szeretem, de az nem is szokott lenni. A kicsi az jó érzés, nem zavaró, de eszembe juttatja, hogy tettem valamit :)

Van egy távlati célom s az edzések az apró lépések felé.


A fentiekből kiderül, hogy még nagyon az elején vagyok.

2016. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!