Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tomegeljek maskepp?

Hogyan tomegeljek maskepp?

Figyelt kérdés
Eddig figyeltem a kaloriat, 2gxtskg feherje 5gxtskg ch, zsir, zoldseg, minden rendben volt. 1 hetig ment igy csirkemellbol, rizsbol, durumtesztabol, de ma már a hányinger jön rám tőle. Kiprobaltam sokmindent, csirket pacban, mas fuszerekkel, mezes mustarosan stb. Probaltam valtozatosan elkesziteni mindent de mar öklendezem a sok rizstol vagy tesztatol. A csirkevel meg nem is lenne gond. Ti hogy tomegeltek etrendet illetoleg? Nem hiszem hogy van akinek megy a csirkerizs kombo minden nap.
2016. ápr. 14. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyél mást. Nem kötelező a csirke-risz.
2016. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Ehetsz bulgurt, tk kenyeret, krumplit is, nem muszáj rizst kajálni.
2016. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem megy minden nap csirke rizs, de IIFYM-ba nyomom (nézz utánna ha nem vágod), 70% csirke,rizs,fehérje,túró,zöldség, a maradék 30%-ba gyümölcs, 80%os étcsoki meg néha egy kis szemét (nutella, hasonlók) plusz melegszendvics (rozskenyér+tollelight+ aldis new lifestyle felvágott)
2016. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, errol hallottam mar:))

Es milyen utemben fejlodsz így? Szerintem teszek vele egy próbát én is

2016. ápr. 14. 17:35
 5/10 anonim ***** válasza:
En 5honapja napi 5x rizs-hus,2x zabpehely,1x turo de semmi bajom vele
2016. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na meg a zoldseg mix
2016. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden elismeresem😃
2016. ápr. 14. 18:11
 8/10 Kenzo Tenma ***** válasza:

Egyél változatosabban ahogy írták. Na meg olvasd el ezt, talán segít valamit:

[link]

2016. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Ch-t kene csokkentsem. Lehet fejlodnek 3grammal is. Csak akkof a napi kcal jóval kevesebb lenne, marpedig tobbet kéne megegyünk, mint amennyit elhasznalunk
2016. ápr. 14. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficitben mégis mitől fejlődnél?


Ehetsz más szénhidrátot is, de ha sehogysem működik, akkor megpróbálkozhatsz több zsírral. Van, akinek az jön be, persze van, aki abból is nehezen eszik sokat, de nem is azt mondom, hogy arra alapozz (azt is lehet), csak emeld egy kicsit, eltolva az arányt, hátha úgy jobb.

2016. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!