Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, kezdők átmozgató...

Testépítők, kezdők átmozgató edzésterve végezhető másképp is mint ezen a videón?

Figyelt kérdés

Body builder által közzé tett kezdő átmozgató edzésterv ezen a videón : https://www.youtube.com/watch?v=qqI92VLnF-8 és kérdés hogy végezhető-e úgy ahogy eddig én csináltam:

amit én csináltam az , torna, jóga, calisthenic edzés tehát saját testsúllyal edzettem eddig, szóval ez a saját testsúlyos edzés ugyanúgy alkalmas arra hogy megerősítsük az ízületeinket? , hogy hozzászoktassuk őket?



2015. jún. 7. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne hirtelen történjen nagy intenzitás váltás. Teszem azt hiába csinálsz napi 1000 fekvőt, ha el akarsz kezdeni fekvenyomni, érdemes ott is kis súlyról indulni, magas ismétlésszámmal, mert az azért más stimulációt ad, más a terhelés.
2015. jún. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!