Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti szoktátok a csuklyátok...

Ti szoktátok a csuklyátok felső részét külön edzeni?

Figyelt kérdés
Nem is szeretem a vállvonogatást és a vállamhoz képest így is elég arányos ,sőt talán fejlettebb is kicsit,vállazásnál is be szokott durranni és az áthúzásnál is bedurran valamennyire
2016. ápr. 15. 15:22
1 2
 1/19 zyzz.ae ***** válasza:
34%
-
2016. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek külön csuklyázni. Van akinek simán fejlődik külön csuklyázás nélkül is Én pl. szoktam válvonogatni, mert élvezem, de felhúzásnál is bőven kap annyit általában, hogy fejlődjön.
2016. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
annak hogy bedurran mi a köze ahhoz, hogy fejlődik tőle vagy nem? fejtsed ki kérlek, komolyan érdekel.
2016. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3. Ha bedurran következtetek arra hogy az is kapott valamilyen szintű terhelést,és a terheléstől tud fejlődni az izom.
2016. ápr. 15. 16:13
 5/19 anonim ***** válasza:

ő nem. a bedurranás annyit jelent hogy odaáramlik a vér, hogy több oxigénnel lással ez az izmot. ennyi. ez nem jelenti azt hogy fejlődni is fog tőle.


[link]

2016. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ja és - a fejlődéshez nem elég a "valamilyen szintü terhelés" - ha gyalogolsz, akkor is "terheled" a vádlid "valamilyen szinten" mégse gyalogolni fogsz a teremben, ha vádlizni akarsz. vagy hát remélem...
2016. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. És mitől fejlettebb a csuklyám mint a vállam?
2016. ápr. 15. 16:31
 8/19 anonim ***** válasza:
1. szabálytalanul vállazol, belesegitesz csuklyával, igy eloszlik a terhelés 2. genetikailag erős csuklyád, vagy genetikaliag gyenge a vállad.
2016. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8. Nem vállazok szabálytalanul,kontrolláltan,lassú negatív szakasszal magas ismétlésszámmal vállazok
2016. ápr. 15. 16:42
 10/19 anonim ***** válasza:
magas ismétlésszám? miért? 12-nél többnek ott sincs szerintem értelme. inkább 6-8-10 ismétlés legyen, ha az utolsó 1-2-be belecsalsz tudatosan az nem gond. a szabálytalan alatt azt értettem, hogy csuklya többet segit mint kéne. le kell szoritani. pl egy oldalemelésnél... de várj, milyen gyakorlatokat végzel rá?
2016. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!