Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami ötlet hogy miért nem...

Valami ötlet hogy miért nem fejlődök az utóbbi időben?

Figyelt kérdés

Durván 8 hónapja kondizok az első 3-4 hónapban szépen jöttek az eredmények aztán csak nagyon halványan most meg semmi.. a kajám rendben van táplálék kiegészítőket is szedek illetve kreatint. Edzésen minden bele adok nem lustálkodok..


Van valami ötletetek? mert eléggé lehangoló :/ Kox-hoz semmiképp nem akarok nyúlni.


2016. ápr. 17. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hany napot jarsz egy heten?
2016. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
Én a kreatint hanyagolnám. Ha megakadunk az edzésben általában ott a kaja szokott gáz lenni úgy h észre se vesszük. Egy étrend, testsúly, magasság nem ártana. És persze h hányszor vagy lent egy héten.
2016. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom hogyan edzel de gondolom már megszokta ezt a tested,3-4 havonta érdemes váltani mindig valami másra.Próbáld ki a HST-t engem megdobott eléggé
2016. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!