Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti este kazein port isztok...

Ti este kazein port isztok vagy turoztok?

Figyelt kérdés
En a turot nem tudom megenni semmivel igy vettem 1kg kazeint :)
2016. ápr. 18. 08:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem követem szemellenzős oktondi módon a sárga oldal szentírását és egy rendes étkezésem van vacsorára, amihez éppen kedvem van... Van, hogy tojásrántotta, de van, hogy sülthal zöldségkörettel..
2016. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Cortez70 ***** válasza:
Túró, proteinporral ízesítve.
2016. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Probaltam enni turot de egyszeruen elhanyom magam tole,mindennel izesitettem mar, egyszeruen undorito ez a gumis allaga
2016. ápr. 18. 08:15
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát összekevered, vagy leturmixolod és máris nem lesz gumis állaga... Lapátolsz bele 1-2 adag fehérjét, kis vízzel felöntöd, lemixeled aztán megiszod... Nem nagy ördöngősség... Akár még jégkockát is tehetsz bele meg egy adag édesítőt...
2016. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk kis joghurt minimalis banan es turo es turmix, na este kiprobalom :)
2016. ápr. 18. 08:20
 6/26 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy tenyleg nem muszáj túrót enni. Mehet hús vagy tojàs is.
2016. ápr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igazabol rendeltem kazeint igy azzal el vagyok este(vanilia) elfogadhato az ize, de ezt a turmixos dolgot ma kiprobalom
2016. ápr. 18. 08:26
 8/26 anonim ***** válasza:
Este zsírszegény túrót szoktam fogyasztani, natúr joghurtot adok hozzá, és ezenkívül protein porral ízesítem. Igaz, hogy pár napja próbáltam ki, és azt mondhatom, hogy nagyon finom, és könnyen elfogyasztható.
2016. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Változó, mit eszek. Egyetlen szempont nálam, hogy fehérjedús legyen!

Körözött, tojás, tonhal, cottage cheese, tojásos cukkini lecsó, bármi lehet.

2016. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hasonló gondom van, megutáltam a túrót. Plussz utána számoltam, és sokkal olcsóbb is a kazeinpor , úgyhogy én arra szavazok.
2016. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!