Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csuklószorítós edzőkesztyű...

Csuklószorítós edzőkesztyű vagy sima kesztyű és csuklóbandázs?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb megoldás?

Laza a csuklóizületem, azért kellene.


2016. ápr. 19. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
4%

[link]


Nekem ilyen van. Kesztyűt csak a bu*ik hordanak.

2016. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De ő lány.

Szerintem akkor csuklószorítós kesztyű, ha téged nem zavar rajta a szorító, mert engem idegesítene.

Jobb valamilyen kesztyű, mint a bőrkeményedések a tenyéren. :)

2016. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem zavar,mert pont az lenne a lényeg, hogy valami tartsa a csuklómat. Csak nem tudom, hogy erre a célra melyik jobb.


Ezt a bandázsszalagot könyökre is lehet amúgy tekerni? Arra is keresek valami megoldást, a sima könyökszorító nagy.

2016. ápr. 19. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, hülyeséget írtam. :) A te esetedben a csuklószorítós lenne a legjobb megoldás, pont ilyen esetekre van kitalálva.

A bandázsról nincs tapasztalatom.

2016. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csuklóhoz ez tökéletes amit én linkeltem. Könyékre jobb ha olyat veszel, ami egyben felhúzható, oda bandázs annyira nem jó. Nem elég flexibilis. Biztos lehet kapni valahol női méretben is.
2016. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
inkább külön,mert húzó gyakorlatokhoz nem kell csuklószorító,csak zavarna és nyomóból is csak párhoz kellhet.
2016. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. ápr. 20. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!