Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik mozgásforma a legjobb...

Melyik mozgásforma a legjobb szálkásításkor?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok (pl.futás,biciklizés,gyaloglás...stb..)

2016. ápr. 19. 20:25
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nincs legjobb, ami neked bejön az a jó. Aerob edzésnél 120-130-as pulzussal 50-60 perc vagy intervallum kardio kb 20 perc. Itt mehet a futás is, de aerobnál sok embernél a kocogás sem aerob már, ha edzetlen.
2016. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és melyik lenne jobb az aerob vagy a kardió?
2016. ápr. 19. 20:58
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Hát írtam, hogy nincs legjobb, mivel mindenkinek más jön be. Van akinek a gyors gyaloglás, van akinek a bicajozás, nekem a lépcsőzőgépezés. De végezheted mindet is, nem kell választani.
2016. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az aerob inkább zsírégető, a kardió az érrendszernek jó, és az állóképességnek, de nem kíméli az izmokat. Én az intervallumra esküszöm, jó zsírégető és kíméli az izmokat, de kezdőknek nem ajánlott!

Hogy melyik mozgás mi, az erőnléttől, edzettségtől függ! Ahogy Cortez is írta, van, akinél a kocogás aerob, van, akinél már kardió, és van, aki remekül elsprintelget (intervallum).

Én a bringára esküszöm, de ez szubjektív.

Emellé érdemes heti 3 súlyzós edzést is berakni az izmok védelmért, erősítésért.

2016. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 20. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!