Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik izomcsoportot szereted...

Melyik izomcsoportot szereted a legjobban edzeni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 20:52
1 2 3
 11/21 Kisboltos ***** válasza:

tricepsz. imádom azt a fajta durranást, amit ott érzek.

ezen kívül guggolni szeretek még nagyon. azt a mozgást imádom. érdekes módon a hátat utálom a legjobban.

2016. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én a tricepszet meg a mellet szeretem a legjobban.
2016. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hátat utalni?😱😱
2016. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én a vállazásért nem vagyok oda, pl az előre meg oldalra emelés valami katasztrófa. a nyomások még okék, de az sem az igazi, és nem is úgy durran be, mint egy bicepsz v mell.
2016. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hátat és bicepszet.
2016. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Kenzo Tenma ***** válasza:
Kar, láb. Én ezekben érzem a legnagyobb bedurranást.
2016. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

mellbicepsz minden nap :D

amugy hát a kedvencem

2016. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Láb. Itt érzem a legjobban, hogy igazán dolgoztam.
2016. ápr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Régen kijelentettem volna, hogy bicepsz, mert az a kedvenc izmom esztétikai szempontból, de anatómiai tanulmányaimkor is kedveltem.

De ez azért összetettebb.


A hátat nagyon szeretem, ráadásul alkalomról alkalomra jobban teljesít.

A vállnál úgy vagyok vele, mint az egyik hozzászóló: a nyomás OK, de az emelések... Bizonyára azért utálom őket, mert szégyenletesen picike a súly s ez nem valami motiváló.

A bicepszem nem teljesít olyan jól, frusztrálóan nem tudom emelni a súlyt, ami olyan kicsi, hogy szinte nincs is, de azért a kedvencem, s mintha szebben domborodna, de ez még minimális változás.


De igazából mind jó, a lábat kivéve. Az mindig fáradt és pár guggolás is kínszenvedés, míg a többinél nincs ilyen, akkor sem, ha csendben sikoltozik a bicepsz. Az cool (lenne, ha a súly meghaladná egy nagyobbacska macskáét).


Persze az adott gyakorlaton is sok múlik, nem szeretem őket egyformán, van, ami kényelmesebb, van, ami zavaróbb, szerencsére teljes testes edzésnél jobban válogathatok.

2016. ápr. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Krisz85 ***** válasza:
minde, de ha egyet kéne mondanom akkor láb komplett
2016. ápr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!