Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosabb fiúk, formásabb...

Izmosabb fiúk, formásabb lányok! Nektek fontos, hogy a párotok is űzzön valami sportot, illetve legyen az átlagnál jobb alakja?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 21:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem. Az én párom a megtestesült antifitness. Nem szólok bele. Őt nem izgatja én mit eszek, engem meg nem izgat, hogy ő mit eszik. Úgyis egyedül edzek. Nem szólunk bele egymás dolgába.
2016. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 *Glissade* ***** válasza:
49%

Úgy gondolom, hogy a férfiaknak alapból nagyobb kihívás jól kinézni, mint nekünk nőknek.

Azt még valahol megértem, hogy egy sportoló férfinak nem annyira számít, hogy edz-e a barátnője, ha alapból jó genetikával van megáldva... :)

De hogy sportoló nőként ne érdekeljen, hogy jár-e edzeni a barátom, nonszensz!

Járjon edzeni!!!!! Nehogymár én legyek az izmosabb. :D

2016. ápr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 EmiEmii ***** válasza:

Nekem alapvetően nem jöttek be soha a már kicsit is "mackósabb" fiúk. Ha egy fiú vékony, minimum annyi izommal, hogy legyen egy kis formája, az nekem már elég ahhoz, hogy tetszen. A barátom is ilyesmi alkatú. Szeret edzeni, de egyenlőre csak otthon, de már bőven nem elég neki a súly. (Ausztriában lakik, de még tanul, így nem akar/tud terembe járni még.)


A kajára meg lusta figyelni, eszik ami jön. Ha ezt a mostani formáját tartja, már egy szavam nem lehet:)


Azonban ha egyszer majd összeköltözünk, és én főznék rá, és együtt járnánk kondiba, az ellen semmi kifogása nem lenne. Szívesen kijön velem kocogni, biciklizni, túrázni.


Kicsit érdekel, milyen érzés valaki nagyon izmoshoz hozzá bújni, de alapvetően nálam egy kicsi izom már elég, hogy valaki vonzó legyen.


Nagyon fontos viszont az, hogy ne szóljon bele az étkezésembe. A szüleimtől mindig csak azt kapom, hogy hülye vagyok, egyek már pörköltet, derelyét, kenyeret, nem vagyok normális, hogy ilyen-olyan "szarokat" eszem stb. Bár beszólogatnak, legalább hagyják. Azonban a páromtól ezt nem tűrném hosszú távon.

2016. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát az elég szar lenne ha egy otthon punnyadó átlagember magának venné a mekis kaját meg a csinálná a mákosgubát naponta.

Talán aki megérti ezt az életformát.


De én azt csinálnám, hogy megkérdezem, hogy érdekel-e ez az életsílus és ha igen akkor van mit beszélgetni/mondani és akkor talán át is tudod "téríteni" erre az életformára.


De ha azért sportol már valamit azért az nagy előny.

2016. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én hosszútávra tervezek a barátnőmmel és egy egészséges életmódú, rendszeresen sportoló nő nem csak esztétikailag vonzó, hanem megnő annak az esélye, hogy hosszabb távon is együtt/életben maradhatunk.


Azért amikor 20-25 éves csajok tök jól néznek ki és szívják a cigit...s már látod, hogy sárgul a foga tőle, a tüdőjéről meg tudni sem akarok...és akkor belegondolok, hogyha összejövök vele, akkor már 40-50 évesen éveken keresztül ott fog krákogni és elveszítem életem párját a tüdőrákja miatt, akkor úgy döntök, hogy OK, ez max egy éjszakás kaland lehet, semmi több.

2016. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért 12-es, te mennyire vagy erős? :P
2016. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 *Glissade* ***** válasza:

Hát... viszonyítás kérdése...

Akikkel együtt edzek (általában férfiak), hozzájuk képest gyenge.

Viszont az átlag emberhez viszonyitva, talán nem vagyok már annyira rossz. :)

2016. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!