Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segít formálódni?

Xyzszs kérdése:

Segít formálódni?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok,175 cm magas és 56 kg.Kicsit szeretnék hízni és formálódni.Egyik ismerősöm a Jumbo proteint ajánlotta.Viszont én mellé csak futni járnék el,ahogyan eddig is,3 naponta 10 km-t.A kérdésem az,hogy van-e esélyem bármilyen vátozásra,hízásra,formálódásra?Alkatilag szerencsés vagyok,mert elég formás fenekem van,de egyből idejönnek fel a plusz kilók is,ezért váasztottam a futást,mert az jól átmozgat.Légyszi adjatok tanácsokat!Köszi
2016. ápr. 22. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a jumbók nem pusztán proteinek, hanem tömegnövelők. Protein + Ch. Ha saját magadnak kevered ki, olcsóbb.

Azonban súlyzós edzés nélkül nem fogsz izmosodni. A fehérjét, ami nem épül be, kikakilod, a szénhidráttól meg csak zsírt szedsz fel. És mivel futsz, el is égeted.

Szerintem felesleges pénzkidobás lenne.

Tömegnövelő étrend kellene súlyzós edzéssel. De azt nem tudom, a futással mennyire összeegyeztethető.

2016. ápr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
A jumbo az tömegnövelő. Cukros szar, ne költs ilyenre. Meg futással semmire nem mész. Súlyzós edzés is kellene.
2016. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hízásban segít az biztos.... Egy adag zöld jumbo fedezi a teljes napi szénhidrátszükségletedet. Jobban jársz ha veszel sima fehérjét, és magadnak adagolod hozzá a cht.
2016. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen feherjet ajanlasz es mi az a cht🙄?
2016. ápr. 22. 09:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs..ch
2016. ápr. 22. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ch=szénhidrát


Mhn Whey pro a legjobb ár-érték arányban.

2016. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi💋
2016. ápr. 22. 12:28
 8/8 anonim ***** válasza:
MHN jó, én is azt iszom. De csodát ne várj tőle! Csak étrendkiegészítő. Ha kevés fehérjét viszel be, pótolja. Ennyi. Hízni nem fogsz tőle. Formálódni meg végképp nem.
2016. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!