Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » CREATIN PHOSPHATE (biotech)...

CREATIN PHOSPHATE (biotech) hasznalata?

Figyelt kérdés
Ajánlották nekem ezt az étrendkiegészitőt száraz izomtömegnöveĺésre.Csak azt nem tudom hogyan kell hasznalni mert mindenki mast mond vagy olvasok.valaki azt mondja h kura szeruen mint a mo ohidratot masok pedigazt h edzes elott csak.Most akkor hogyan kell?

#izom #Creatin phosphate
2016. ápr. 22. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Van kajád?
2016. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez is monohidrát, csak van mellé keverve kálium-foszfát. Nem tudom, hogy bármit hozzád-e a termékhez az árán kívül. Rá van írva a használat. Egyébként meg ugyanúgy lehet, mint bármelyik kreatint, feltöltéssel, vagy feltöltés nélkül.
2016. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
(első kérdés)igen van kajám!,(második) [link] és a dobozán pedig az van h közvetlen edzés előtt 4*5gramm
2016. ápr. 23. 00:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért linkelted be nekem? Jól ismerem a terméket, egy dobozzal én is megettem. Ugyanolyan kreatin ez is, ugyanaz vonatkozik rá, mint mindegyikre. A dobozon a feltöltés nélküli használat van leírva, de ettől még csinálhatod máshogy is, ha neked úgy tetszik.

Ettől függetlenül szerintem lehúzás a cucc, 60%-os kreatin jó drágán.

2016. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te peldaul hogyan csinaltad?
2016. ápr. 23. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy, ahogy írta
2016. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldtem. Szóval leírás szerint, de nem ért semmit. Nem mindenki reagál a kreatinra. Először még kreatinos marhafehérjétől "bevizesedtem", de később már nem okozott semmit egyik sem. Mondjuk csak ezt és a natúr monohidrátot próbáltam.
2016. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!