Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő-e ha a Biotech...

Megfelelő-e ha a Biotech USA-s CARBOX terméket az edzés utáni fehérje porba keverem? Többi lent

Figyelt kérdés

(AMIX MONSTER BEEF PROTEIN) ebbe keverem.

Esetleg ajánlotok valami más szénhidrát terméket, vagy ez megfelelő?

Nehezen zsírosodok.



2016. ápr. 17. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Carbox kiváló, mivel gyorsan felszivódó szénhidráttal lát el.

A beef proteinnel az a baj hogy nem marha, hanem egy nagy átverés. Járj utánna, csak ne marketinges oldalakon. Térj át tejsavóra.

2016. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen innék tejsavót, csak laktóz érzékeny vagyok...
2016. ápr. 17. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem, akkor ha teheted vehetsz egy drágább tejsavót, amibe nincs ez, ha meg túl drága akkor maradj a marhánál.
2016. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne maradj a marhánál, ott a tojás protein ami teljesen jó, vagy vegyél laktáz enzimet és meg van oldva. A ch-s részre inkább nem mondok semmit, mert már nincs kedvem 100 oldalon keresztül másokkal vitázni erről.
2016. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igy van, én már ismerlek :D :D

Én amit még ajánlok az az hogy vegyél laktózmentes tejsavó izolátumot, ha teheted.

2016. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:

Tojásprotein kell vagy tejsavóprotein izolátum. A marha az felejtő, vágóhídi hulladék.

Ch pedig inkább lassú legyen.

2016. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:
Én is a tojásproteinre szavazok.
2016. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!