Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 órás aerob edzés után elég...

1 órás aerob edzés után elég 20g fehérje? Pontosabban 100g csirkemell+zöldség. Ezzel a napi mennyiségem is megvan. Vagy ilyenkor is kell a 0.5/tskg fehérje?

Figyelt kérdés
Több kajaval már tullepném a napi keretet.

2016. ápr. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, a napi bevitel legyen meg. Semmi jelentősége nincs, hogy aerob után eszel-e vagy sem.
2016. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi 20g fehérje 0,5g/tskg? Nem igazán értem a kérdést sem hogy ketten is helyeselnek hozzá. Eleve 1,5-2g/tskg kell egy napra, diétánál meg még több. 20g fehérje meg kis zöldség egész napra hova lenne elég? Edzés utánra egyszeri étkezésre elég a mennyiség de nem egész napra. Szerintem 200g fehérje lesz az bár nem tudom hány kg vagy meg diétázol e vagy mi van.
2016. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ember ő nem a teljes napi bevitelére írta ezt a 0.5g-ot . Vagy akkor ém értettem félre lehet.
2016. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak aerob utánra értettem. Nem teljes napi bevitel.
2016. ápr. 30. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!