Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kb. Mennyi ido alatt lehetek...

Kb. Mennyi ido alatt lehetek olyan mint Mark Wahlberg?

Figyelt kérdés
O a peldakepem olyan akarok lenni mint o. Kb mennyi ido ez megfelelo edzessel es kajaval ? Mar gyurok egy ideje is van is eredmenye . Jah es o szteoridozik vagy naturalba ilyen ?
2016. ápr. 30. 14:18
 1/10 CsakMester97 ***** válasza:

Szteroidozik, mint általában az összes "izmos" színész.

Jó genetikával pár év alatt hozható hasonló forma.

2016. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Akár tegnapra:


[link]

2016. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat gondoltam , de o nem egy szalkas forma nem ? En nem akarok olyan szalkas lenni inkabb nagydarab de azert lehessen latni szepen az izmokat.
2016. ápr. 30. 14:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha megnezed a legujabb filmjebe Megjott apuciba szepen ki van edzve amit csatoltal az biztos egy jo regi kel . Tudom en h par honap alatt koxal dagadt alatbol meg 50 kg bol olyanok lesznek mint a "szikla"
2016. ápr. 30. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
nem, nem leszel pár hónap alatt olyan, mint a szika, már ha a the rock-ra gondolsz. De egy színésznek valóban sok minden adott a felkészüléshez a koxon kívül is, ami átlagember számára nem megoldható.
2016. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ra gondoltam es nem en leszek olyan par honap alatt hanem a szineszek akik koxal par honap alatt erik el azt amit mas evek alatt
2016. ápr. 30. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, de rock nem lesz senki pár hónap alatt, hacsak nem már majdnem úgy néz ki
2016. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most mark walhberg akkor vagy dwayne johnson? Már összekevertetek itt mindent mindennel. Egyébként azt a walhberg formát mikor rendesen izmos, hiába nem atomszálkás azt se lehet 1-2 év alatt elérni, ha egyáltalán eláred. Rock meg sose leszel kox nélkül, de azzal se garantált.
2016. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Wahlbergről van eredetileg szó, nem nem is akarok Rock lenni én a walhberg formát akarom hozni akkor olyan 2-3 év alatt meg van kox nélkül megfelelő étrendel edzéstervel ugye?
2016. ápr. 30. 22:01
 10/10 anonim ***** válasza:
testalkatodtól, genetikádtól függ, meg fogod látni
2016. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!