Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért fejlődök visszafele...

Miért fejlődök visszafele rohamosan?

Figyelt kérdés

1 éve edzek, már egész szépen kidolgoztam a testem ennyi idő alatt normális keretek között. Most az érettségi miatt kb. 2 hete nem tudok edzeni heti 3-4 alkalommal csak 1-2. Az étrendemben komolyabb változás nincs. Nos, 2 hét telt el de láthatóan össze vagyok esve, eltűnt a mellem gyakorlatilag, bicepszemnek is heló, a hátam V alakja is inkább összeesett egy kis v-re.


Mit csináljak? Nem ezért küzdöttem eddig, hogy ez legyen, hogy a nyamvadt érettségi miatt 2-3 hét alatt teljesen visszafejlődjek! Étrend még mindig ugyanaz gyakorlatilag (bár a nincs időm sokszor 4-5 alkalommal enni egy nap), e mellé csak multivitamint és fehérjét szedek, iszok.


19/F



2016. máj. 1. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem esel össze.
2016. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Na hát ez az!
2016. máj. 1. 10:45
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
1 év edzésmúlttal valszeg nem is nagyon van, ami összeessen, már bocs.
2016. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy felhő vagyok, csak amit sikerült összeszedni, hogy sportosnak, izmosnak nézzek ki... most azt nem látom, nem érzem.
2016. máj. 1. 10:55
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Beképzeled, ilyen nincs, hogy 2 héttől csak úgy összeszakadsz.
2016. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak te látod magad úgy, hogy össze vagy esve. Ha a heti két edzés megvan, akkor még tónust se nagyon veszítesz.
2016. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az valóban lehet, hogy olyan mint az anorexia, csak én nem kövérnek látom magam :)
2016. máj. 1. 11:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kevesebb lett a testsúlyod 5 kilóval pl. akkor pánikoljál. Most érettségizz le szépen, aztán garantálom, hogy már a legelső héten ugyanúgy fogod magad látni a tükörben, ha vissza állsz a rendes kerékvágásba. Ez inkább csak pszichés.
2016. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 likebike ***** válasza:
89%
Ez a testképzavar.Sok sikert amúgy!:-)
2016. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Élek nemi életet barátnőmmel, de ez ebben nem befolyásoló tényező. :D
2016. máj. 1. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!