Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan ötvözzem a két edzésem?

Hogyan ötvözzem a két edzésem?

Figyelt kérdés
Átállok az 5 napos osztott edzésre ami úgy nézne ki, hogy: bicepsz-tricepsz, váll-csukja, mell, hát, láb. Szóval ez 5 napot venne igénybe(minden nap 1), de én járok más sprotra is, ami heti 4x van. Hétfőtől csütörtökig 6 tól 8 ig. Ezt a kettöt kéne valahogy ötvözni úgy hogy hétköznap suli van 3 ig. Én azt találtam ki, hogy hetfőn, kedden, szerdán, lemegyek 5 re lenyomom a kondit és utána megyek be edzesre (a kondi és a másik edzés mondhatni 1 helyiségben található) pénteken elmennek simán kondizni és vasárnap úgyszintén. Hasonló ötleteket várnék

2016. máj. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Baromság amit csinálsz. Heti 4x edzés mellet rohadtul nem kéne egy ennyire szanaszét szedett 5 napos súlyzós edzést berakni. Semmi értelme. Heti 3 teljes testtel sokkal jobban fejlődnél a plusz sportod mellett.
2016. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kielégítő választ szeretnél kapni a kérdésedre akkor tudnunk kéne hogy mi az a sport amit űzöl mellette. Máshogy lehet összeegyeztetni a testépítést egy ping-pong edzéssel és egy küzdősporttal. Valahogy úgy érzem hogy küzdősportról van szó. Ha így van akkor egy napon (főleg egymást követő edzéseken) nem fog működni a dolog. Pihenned is kell nem lehet a hét 7 napját végig edzeni.
2016. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen eltalaltad mma a masik sport. Milyen megoldast tudtok javasolni?
2016. máj. 2. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy heti 3x teljes test, vagy ha szét is osztod de ne ennyire. Akkor is próbáld 3 napba belesűríteni, mert ez így sok lesz.
2016. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen meg szerintem nagyon ésszel kéne ezt csinálni mert ha közvetlen a súlyzós edzés után rakod az MMA-t akkor az rohadtul sérülés veszélyes. Alapból is elég necces lesz izomlázzal küzdősportot űzni. Szerintem az lesz a vége hogy az egyiket alá kell rendelned a másiknak.
2016. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!