Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy működnek ezek a biotech...

Hogy működnek ezek a biotech márkájú porok? Nagyon bugyuta kérdés de semmit se tudok ezekről a dolgokról 21l

Figyelt kérdés

Tehát fogyni szeretnék, de össze vagyok zavarodva..

Mire jók a fehérjék?

Mire jó a szénhidrát?

Mit nem szabad fogyasztani? És mire valók a bioteches cuccok?

Légyszi légyszi ne csesszetek le h ilyen buta vagyok , inkább kérlek magyarázzátok el nekem !!:)


2016. máj. 5. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseidet így ahogy van beírod googleba és kapsz választ.
2016. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen de zavarosak .. nekem egy rövidebb összefoglaló kellene mert googleba regényeket írnak 90%rizsa szoveggel

A biotechesre nem kaptam valaszt csak hogy a feherje arra jo h segitse beépíteni az izmot

2016. máj. 5. 16:30
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ingyenesen letöltheted ezt a száz valahány oldalas könyvet és minden kérdésedre választ kapsz,egyszerűen érthetően van leírva.

2016. máj. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10 sorban ne várj választ mert csak még több kérdésed lesz és még jobban összezavarodsz,ennyit rászánhatsz nyugodtan.
2016. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mire jó a fehérje mire jó a szénhidrát?! Ne haragudj de kijártad a 8 általánost? Ha arra lusta vagy hogy utánanézz a dolgoknak akkor hogy akarsz te lefogyni?
2016. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Neked több oldalt kellene ideírni, annyira halvány lila fogalmad sincs a dolgokról. Olvasd el a sárga kapszula könyvet. Keress rá.
2016. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mint a többi
2016. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oké köszi a segitseget.. jozan paraszti esszel csak felfogom tomor valaszt sehol se talalok neten de ne is firtassuk hagyjuk a kerdest

Ki emlekszik mar altalanosra sose foglalkoztam ilyesmikkel

2016. máj. 5. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
8. Azért mert ez bonyolultabb annál, hogy tömören le lehessen írni,amiről több ezer oldalnyi anyagot találsz arról a tömör verzió a pár száz oldalas anyag
2016. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na megerőltetem magam így a nap végén, nagyon, NAGYON tömören:

Mire jók a fehérjék?

A fehérje egy, talán a legfontosabb makrotápanyag, primitíven megfogalmazva az egész tested fehérjékből épül fel, ugyan így az izomzat is.

Edzés közben az izmokban az erőltetés hatására kis mikrosérülések jönnek létre. Ezeket a sérüléseket regenerálja a szervezet, még pedig úgy, hogy az étellel bevitt fehérjéket építi be a sérült területre. Pont úgy, mint ha megvágod magad és begyógyul a seb. Tehát a megfelelő izom regenerációhoz fehérjét kell fogyasztani, sokat.

A fehérjét tojásban, mindenféle húsokban, tejtermékben, tojásban és hüvelyes zöldségekben találod meg legnagyobb dózisban.

Mire jó a szénhidrát?

A szénhidrát a szervezet üzemanyaga, ebből a makrotápanyagból merít a legjobb hatásfokkal energiát a szervezet. Az izomzat a szénhidrátokat elfogyasztva képes munkát végezni. Szénhidrátok a rizsben, tésztákban, gabonafélékben, zöldségekben vannak túlnyomóan. Mivel fizikai munkát végzel edés közben, evidens hogy a szénhidrátbevitelt is meg kell emelned.

Mit nem szabad fogyasztani?

Semmiféle cukor tartalmú ételt, a nem teljes kiőrlésű, fehér lisztből készült péktermékeket, a rossz minőségű zsíradékokat, felvágottakat, vajkrémeket, üdítőket, mirelit kaját, gyors kaját, tejet csak mértékkel nagy vonalakban.

Mire valók a Bioteches cuccok?

A Biotech, Scitec, Muscletech, Power Track, Universal, Gaspari, Full Force, Myprotein, stb... étrendKIEGÉSZÍTŐKET gyártanak. A különböző sporttevékenységekhez, főleg az erősportokhoz egy átlag embernél jóval több fehérjét, szénhidrátot, vitamint, ásványi anyagot kell bevinned. Ezt a tápanyagszükségletet nem mindig tudod normális étellel bevinni, egyrészt mert drága, másrészt mert fizikailag sok. Ekkor jönnek képbe az étrend kiegészítők, különböző fehérje készítmények, szénhidrátok, vitaminok, ásványok, stimulánsok, kreatin, aminosavak, koncentrációt javító készítmények, emésztő enzimek, stb... Ezeket általában por vagy tabletta/kapszula formájában csomagolva dobozba vagy zacskóba kapod, mivel így a legpraktikusabb a szállítás, árusítás. Ez mind csak élelmiszer gyakorlatilag. Csak csúnya, "gyú

2016. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!