Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Merev lábú felhúzáshoz ti a...

Merev lábú felhúzáshoz ti a kezdetek óta elég mobilisak vagytok?

Figyelt kérdés
Nem tudok lemenni merev lábbal és egyenes lábbal 90 fokig ha előrehajolok,és így nem is nagyon tudok végezni merev lábú felhúzást, mert görnyedt háttal csak kinyírnám a derekam, ti nyújtottak hozzá vagy alapból könnyedén ment a 90 fokig lehajolás egyenes háttal?
2016. máj. 7. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Hajlítsd be a térded, csináld úgy.

Nekem ezzel nem volt gondom soha, majdhogynem túl mobilis is vagyok.

2016. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. De nagyon nem szabad behajlítani mert akkor terhelést veszek le a combról,és már nem is merev lábas felhúzás
2016. máj. 7. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
#1: ha behajlítja a térdét, az onnantól csak sima felhúzás, és nem merev lábas. ;)
2016. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem teljes behajlításról van szó, hanem enyhe hajlításról, szerintem a shop.builder is írja. Sima felhúzásnál jóval nagyobb a behajlítás mértéke.


"NEM kell, hogy a térd ki legyen akasztva a mozdulat közben! Enyhén behajlítva is remekül meg lehet dolgoztatni a combhajlítókat, és így nem teszed tönkre a térdedet sem."


[link]


Utolsó bekezdés.

2016. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A merev labas felhuzas nem azt jelenti, hogy nyujtott labas ezt nem tudom honnan vettetek. Behajlithatod amennyire kell, hogy le tudj hajolni valojaban a hajlito is jobban feszul ha nem nyujtott labbal csinalod.
2016. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Csak egy kicsit kell rogyasztani, nem teljesen "leguggolni ".az attól még merevlábas felhúzás. Picit rogyaszt, megtart, és úgy felhúzás.
2016. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nyújtott hanem merev lábú. Nem attól merev, hogy nem hajlítod be a lábadat, hanem attól hogy a gyakorlat végzése közben nem mozog a térdízület.


Nekem soha nem volt ilyen bajom, bármikor leteszem a kezem egyenes háttal a földre. Ez valószínűleg nagy százalékban genetika, kis százalékban előző sporttevékenységeimnek köszönhető embertelen mennyiségű nyújtás. Szóval nyújts, napi szinten 15-20'-eket.

2016. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!