Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kai Greene indul idén a Mr....

Kai Greene indul idén a Mr. Olympián vagy nem?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat is, hogy nem fog indulni.

2016. máj. 7. 14:42
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Erősen benne van a pakliban, hogy nem indul. A tavalyi alakítása miatt valószínűleg akármilyen formát hozna nem lehetne első, ezért mondja a többség, hogy csak az időt és a pénzt pocsékolná, ha bekészülne az Olympiára. Kai meg ugye nem tud egyenes választ adni a témával kapcsolatban hanem elkezd mesedélutánt tartani és mellébeszél.
2016. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Az oknak én nem is azt olvastam, hogy tavaly mi volt, hanem sokkal inkább azt, hogy az Arnold Classic 3 versenyén is első lett, és sok lenne még pluszba az Olympia, és hogy emiatt nem indul, meg amikor rákérdeztek, kitérő választ adott. Pedig most elég jó formát hozott össze.
2016. máj. 7. 14:56
 3/59 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, hogy inkább ez áll a háttérben. A szervezők nem hülyék, soha nem tiltanák meg egy akkora sztárnak mint Kai hogy elinduljon ha kvalifikált, viszont nyerni nem fogják hagyni a tavalyi bohóckodás miatt, ez 100%.
2016. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Jó, nem tudjuk tavaly mi volt a háttérben, egyáltalán nem biztos, hogy úgy van minden, ahogy az IFBB előadja. Amúgy a győzelmet én inkább a múltbeli dolgai miatt nem tartom elképzelhetőnek, de ez nem jelenti azt, hogy esélye sincs egyáltalán.
2016. máj. 7. 15:04
 5/59 anonim ***** válasza:
Elásta magát a tavalyi alakításával.
2016. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Egyszerűen elbszta, mert tavaly lett volna rá a legnagyobn lehetősége, hogy nyerjen. Phil is picit gyengébb formát mutatott. De ez van már visszacsinálni nem lehet. Szerintem sose lesz Mr. Olympia belőle, hiába érdemelné meg.
2016. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
De most konkrétan mire gondolsz? Volt egy verseny, amelyen nem indult el, ő azt mondta, hogy háttérbeli dolog miatt, a másik meg hogy ő nem írta alá a szerződést. Eddig ez ennyi. Ennél tovább miért ásta volna el?
2016. máj. 7. 15:06
 8/59 anonim ***** válasza:
Konkrétan az történt, hogy ugye Kai szerződést bontott a Muscle Meds-el és megalapította a saját kis tápkieg cégét a Dynamik Muscle-t. Ki akarta lobbizni a szervezőknél, hogy az Olympián ingyenesen csinálhasson standot, különben nem írja alá a szerződést és nem indul. Ők erre aztmondták, hogy bmeg akkor magad ne indulj de ebbe nem megyünk bele, mert ez nem így működik. Aztán Kai előadta sírva hogy őt nem engedték indulni, ami baromság mert a Mr.Olympia sem ellensége a saját pénztárcájának.
2016. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem lenne ellensége, megengedte volna, hiszen sok Kai rajongó van - én is egyébként, a mentalitása miatt -, aki az IFBB-t elküldte a pics@ba.
2016. máj. 7. 15:14
 10/59 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted. Nem volt Kai-nak megtiltva semmi. Ő nem írta alá mert nem adtak neki ingyen standot, utánna meg már büszkeségből. Csak úgy adta elő, hogy őt nem engedték ez már azóta kiderült, hogy így volt, ezek tények. Én tisztelem Kai-t, de óriásit hibázott egymástkövetően először mikor azt képzelte magáról, hogy legalább annyira jó üzletember, mint amilyen jó testépítő és képes nyomásg gyakorolni az ifbb-re, belebukott. Másodjára mikor még ezekután sem írta alá a szerződést pusztán büszkeségből, harmadjára pedig mikor kiállt a videóban a rajongói elé és gyakorlatilag hazudott. Mai napig csak ködösít ha ez a téma szóba kerül és kitér, pedig már mindenki tudja mi is történt.
2016. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!