Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elméleti esélye van magyar...

Elméleti esélye van magyar versenyzőnek a Mr. Olympián részt venni?

Figyelt kérdés
Nyilván ha megfelelne a szintnek és a többi kritériumnak. Mi a menete annak, hogy egy magyar kijusson oda?

2016. ápr. 27. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elméletben van, gyakorlatban nincs. Profi státusz kell hozzá az ifbb-nél, egy Molnár Peti szintű csúcsgenetika és, hogy kvalifikációt nyerjen más rangos versenyen szerzett jó eredményekkel. Mellesleg kőkemény milliók.
2016. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És itt most nyilván nem az ilyen fitnesz mitnesz, tutyimutyi töltelék kategóriákra gondoltam, mert már minden van a Mr.Olympia keretein belül is, csak az minket pont nem érdekel.
2016. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem az ilyen b*zi physiqe vagy milyen kategóriára gondoltam. Amúgy Molnár Peti valóban kiváló genetika, de mégis...valahogy mégsem olyan "jó", mint Phil vagy Kai. :S legalábbis én így látom.
2016. ápr. 27. 10:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs még meg az az izomérettség nálla, meg nincs akkora háttér mögötte.
2016. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy sosem értettem azt, hogy miért nem. Most lehet, hogy idiótának tűnök, de azok a szteroidok, amiket ők használnak (Kai és Phil) ugyanúgy beszerezhetőek itthon is, az étkezés ugyanúgy megoldható itthon is, mint az USA-ban, a termek és gépek ugyanolyanok stb. tehát a feltételek már gyakorlatilag mind adottak akár Molnár Petinek is, és mégsem.
2016. ápr. 27. 10:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja csak 4szer annyit kéne haszzlnálnia, azt meg anyagilag és egészségügyileg sem akarja bevállalni.
2016. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az anyagi részét részben megértem - mert valóban nem olcsó, de aki ilyen szinten van már, nem is csóró :) -, de az egészségügyi részét nem. Gödény György mondta egy videóban, hogy van egy mondás, miszerint "ahol a versenysport kezdődik, ott az egészség végződik", és igaza van. Aki testépítő versenyen akar szerepelni, nyilván tisztában van a szteroidok káros hatásaival, de mégis csinálja, szóval ott nem akadály szerintem a mennyiség.
2016. ápr. 27. 10:54
 8/12 anonim ***** válasza:

volt már magyar versenyző a mr o-n.

steve namat,németh pisti.

írt róla blogot is.

2010ben indult és a 15. lett.

2016. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom, hogy jelenleg és a közeljövőben ez nem reális elképzelés.
2016. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 28. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!