Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet hamar kockahasam?

Hogyan lehet hamar kockahasam?

Figyelt kérdés

13 éves 39 kg fiú vagyok és azt akarom elérni hogy feszítés nélkül látszódjon a 6 kocka (nekem most 4 kockám látszódik feszítéssel, az is halványan). Milyen gyakorlatot ismertek amit ilyen korba is lehet használni és látszódik is az eredménye?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2016. máj. 10. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyél sokat és ne kis páwa akarj lenni már most.
2016. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CsakMester97 ***** válasza:

39kg? Na ne,ilyen nincs :D

Alacsony testzsírnál látszódik,de tömeg nélkül így sem lesz sok minden :S

Tömegelj,rád fér bőven még.

2016. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

WTF

39 kg?

Ember én majd duplája voltam a te súlyodnak ebben a korban... és a lányok nagy része is 40 fölött volt.

2016. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Hát ez már nagyon szánalmas hova halad a világ,fél évre KÖTELEZŐVÉ tenném a katonaságot akkor nem azon agyalna hogyan lehetne 39kg-an kocka hasa ..
2016. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kisboltos ***** válasza:
kezdj el enni, ráérsz még ezzel pár év múlva is foglalkozni. addig tanulj, legyen terved, hogy miből fogod megkeresni a pénzt, ha majd egyszer tényleg igazi kockás hasat akarsz.
2016. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a katonaság? Te 13 évesen bevonultál vagy mi?
2016. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kisnövésű vagyok 154 cm magas
2016. máj. 10. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor fog sikerülni,ha a genetikai adottságaid szálkásításra hajlamosítanak.

Én erős hasizom mellett sem tudok annyira látványos kockát, mert van egy genetikailag meghatározott zsírréteg,ami alá menni nem lehet.

Ha mégis sikerül ez funkciózavarokhoz vezethet,axorexia is egy hasonló helyzet.

2016. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!