Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásitsak vagy tömegeljek?

Szálkásitsak vagy tömegeljek?

Figyelt kérdés

szóval edzek pár hónapja, eddig főleg edzeni próbáltam megtanulni rendesen, az volt a terv hogy tömegelek 70kg-ig de most elgondolkodtam hogy akkor mi is legyen

168centi vagyok, 65kg és a testzsirom(suliban mért kitudja hogy pontos-e mérő által) 18% (ha nagyonjó fényviszony van akkor látszik a felső 4 kockámnak úgy a körvonala vagymije ha feszitem

szálkásitani ugye azért félek mert nem akarok izmot veszteni, de tömegelés meg zsirral jár(mivel nem tudok szépen tisztán enni, a makrokat be tudom éppen tartani de nem a legjobb kajákkal)

szóval melyik legyen?


2016. máj. 11. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tomegelj

Nekem 19%ot mertek bar nem erzem zsirosnak magam en tomegelek

2016. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha 20% testzsir elérjük akkor nem lesz túl nehéz a szálkásitás?
2016. máj. 11. 19:10
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Tömegelj. Alig van rajtad izom.
2016. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanolyan egy dieta 15%tzsvel mint20-al csak tovabb tart
2016. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nehezebb
2016. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3 azért ugye tudod hogy a 168centi 65 kg az nem sovány alkat? tény hogy nem vagyok izmos de inkább vagyok "átlagos,normális" alkat mint "sovány,vékony" és nem csak azért mert van rajtam némi felesleg
2016. máj. 11. 20:22
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Úgy értettem, hogy nem sok izom van rajtad, nem azt írtam, hogy nem lehetsz zsíros. Lehetsz zsírosan kis izomtömegű is.
2016. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!