Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 65kg vagyok, de elég alacsony...

65kg vagyok, de elég alacsony is 168centi, a kérdés hogy szálkásitsak vagy tömegeljek ha a testzsirom pedig 16-18% között van?

Figyelt kérdés

mert ugye ha tömegelek azzal jön fel vmennyi felesleg is mivel a fehérjét nemtudom tisztán bevinni csak ha vmennyi +zsir is megy mellé,nyáron talán menni fog ha dolgozok vmit

szálkásitani meg érdemes lenne? 4-5kg hájat ha leadok azzal sok izmot veszitenék?

szóval..melyik legyen elsőnek?


19F előre is köszi a válaszokat


2016. máj. 4. 16:39
 1/3 Kisboltos ***** válasza:
Tömegelni. Eleinte még lehet fogyni is elkezdesz. Nincs értelme most gizdára lefogyni és úgy elkezdeni. Leggyorsabb, ha most tömegelsz. Ha meg nagyon szaladna a zsír, akkor gondold át az étrended és egy is kardiót is berakhatsz.
2016. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi ch-t egyél, amennyit eddig, persze minőségit, és meglátod, hogy haladsz.
2016. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi:) igazából már 2 hónapja tart az edzés, tömegelek jelenleg, erősödtem azt érzem, váll-kar kezd nagyobb lenni:) a combom is, a háttal még ügyesednem kell de a többi izomcsoportra sikerül koncentrálni edzés közben:)

arra gondoltam 70kg-ig nem szálkásitok, csak gondoltam tapasztalabbak jobbat tudnak mondani:)

2016. máj. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!