Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget szeretnék növelni,...

Tömeget szeretnék növelni, milyen tömegnövelőt egyek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el kondizni, most tömeget szeretnék növelni. Arra gondoltam, hogy veszek 1 jumbo professionalt, amit edzés után innék. Ha a napközi étkezésem rendben van, elég ennyi a fejlődéshez, vagy napközben még kellene valamit ennem, zsírosodni nem szeretnék. Multivitamint, valami kiegészítőt érdemes venni? 19 éves vagyok, 180cm, 65kg

2016. máj. 12. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vitamin mehet, pl. Multi Pro Plus vagy Mega Daily One Plus, de szerintem a jumbo felesleges, ne igyál cukrot. Ha kevés a CH inkább vegyél puffasztott rizst, 100g-ban 78g CH 0.1g cukor.
2016. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sima szőlőcukor(glükóz) olcsóbb,pennybe 100g 100ft fél zacsit letolod egy f@ sza fehérjével :) Vitamint tömegezés alatt szedj bár szokták mondani,hogy felesleges,de nem fog megártani,ha veszel vitamint akkor a scitec termékét vedd mega daily one :) ez mellé még c vitamint szedj mert az nincs benne :D Am tömegnövelőt lehet használni szálkásításkor is,edzés után létfontosságú a szénhidrát és a fehérje,meg gondolom nem versenyformát akarsz hozni ha szálkásításra kerül a sor,szóval ezt vedd amit mondtam a pénztárcád se bánja majd meg!! :)
2016. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
disznótápot
2016. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár éve edzek már, tömegnöveléskor edzés után fehérjét és szőlőcukorport tolok. Az étrenden annyit változtatok hogy megnövelem a szénhidrátbevitelemet. Szálkásításkor egyértelműen csökkentem a szénhidrátbevitelemet persze nem egyből hanem fokozatosan, és ezzel párhuzamba növelem a fehérjebevitelemet a minél kisebb izomveszteség érdekében.
2016. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!