Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Men's physique kategória naturál?

Men's physique kategória naturál?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy ezek az emberek például a híres Jeff Seid komolyan ilyen jó genetikával rendelkezik és annak köszönheti ezt az alakot,fizikumot,hogy 10 éve szépen edz és jól kajál? VAGY A pofánkba hazudik az összes többivel együtt és osztja az észt,hogy hogyan kell enni és hogyan kell edzeni,közben meg dugiban kokszol az összes?SEGÍTSETEK MEGKÖSZÖNNÉM

2016. máj. 13. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék milyen hárdkór edzést nyomatnak minden nap azok akik leszólják a physikquet. Én sem vagyok fanatikus és nem is nyalom a seggüket, de hogy rendesen edzenek az is biztos.( és én nem a tükörben pózoló fitbalance fizikre gondolok, hanem a komolyabb versenyeken résztvevőkre)
2016. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
persze hogy cuccol, de miért hazudna? roid mellé is fontos a kaja és az edzés.
2016. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fingkirály ***** válasza:

Persze, hogy fontos, de mint már említették sokan, bármilyen testépítés jellegű "sport" gyakorlatilag arról szól, hogy mesterségesen magadon tartasz egy, normális étrenddel/élettel megvalósíthatatlan tömegű izomzatot.


Lehet szépnek, izmosnak lenni naturálban is, de koksz nélkül soha az életben nem fogsz úgy kinézni, mint egy ilyen sztereotip izomtibor. Max úgy, mint a klasszik görög atléták.

2016. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szuperpocok ***** válasza:
Normális étkezéssel is csak legfeljebb azt a tipikus focista testalkatot lehet elérni...
2017. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!