Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves vagyok. Es szeretnék...

17 éves vagyok. Es szeretnék jelentkezni az első testépitő versenyemre. Van ilyen fiatal kategória. És minimum hanyas kar meg ilyenek kellenek hozza hogy tudjak versenyezni?! És hol tudnák jelentkezni vagy regisztrálni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is keress rá, hogy junior testépitő, tehetségkutató verseny és nézd meg a képeket, hogy a srácok milyen formábam vannak. Ha messze állsz tőle inkább várj még pár évet. Bár én alapból n javaslom a versenyzést, csak ha szuper a genetikád és meg van benned, meg a pémztárcádban is minden ami ehhez kell.
2016. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárki elindulhat, de voltak már nagy égések. 0 izommal ne állj oda. Jó pár év edzés után esetleg.
2016. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Mehetsz juniorban, de nem sok esélyed lesz. Nem csak a kar méret számít, hanem az össz forma, arányosság, szálkásság, stb.
2016. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Juniorban nem igazán lehet esélyed, talán bodysport tehetségkutató tinédzser.
2016. ápr. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem neked még kéne egy +4 év, fizikumban is, meg agyban is.
2016. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!