Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zyzz teste hozható naturálba?...

Zyzz teste hozható naturálba? És hogy lehet ennyire esztétikus, arányos testet hozni, meg sokaknak miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Az első kérdés egyértelmű, a második pedig bővebben annyi, hogy az utóbbi időben vettem észre, hogy sok gyúros testét, el se fogadnám, persze, azzal együtt, hogy nekem is ennyit kéne dolgoznom érte, mert úgy szerintem nem éri meg. Pld. ez a Berki is kokszolt, de szerintem borzalmas a teste, egy ilyen rosszul sikerült gorilla alkat. Nem tudom mitől van ez egyáltalán, hogy sokan ennyire máshogy tudják magukat kigyúrni, rossz edzésmódszer, vagy testi adottságok, pld. magasság? Zyzz szinte tényleg tökéletessé formálta a testét, tudom kokszolt, de pld. a Berki is, azt mégis... mondjuk ő nagyobb is szeretne lenni és az is, mint Zyzz. De visszatérve Zyzzre, ő tényleg, még testzsírba is szinte tökéletes, annyira nincs tökig leszálkásítva, ami már csúnyább, talán még egy picit lehetne zsírosabb... Akkor pld. Barta Tibornak is, teljesen furcsa a teste... vagy a mell túl széles valakinek, de sokszor az inkább pont, hogy ellentéte, akkor csúnya, a kar se szép, ha túl nagy, Zyzz pont eltalálta az arányokat, az ilyen babákra emlékeztet, már nem is tudom, hol láttam ilyeneket, talán animációkban?! Mi a véleményetek?
2016. máj. 15. 05:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Most nehéz hirtelen több példát mondani, de pld. múltkor néztem Pintér Tibort, ő is elég sportos életmódot él, kondizik stb. Kicsit zsírosabb, de olyan egyszerű, "Herkules alkata" van pld. neki és az nekem már annyira megint nem jön be. Hasa semmi, van egy széles, nagy, vastagabb teste, széles vállak, mell, de ennyi, olyan farönk az egész, semmi formák. Pedig Zyzz is hasonló magas volt, mint ő vagy Berki, picit volt alacsonyabb.
2016. máj. 15. 05:32
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
74%
Az izomtapadás eleve adott, azon nem tudsz változtatni. Nem tudod lefejteni a mellizmot vagy bicepszet a csontról és arrébbtapasztani. A csípőszélesség, vállöv szélessége és egyéb csontok szélessége, ízületek vastagsága szintén genetika, nem az edzéstől függ. Kox nélkül nem hozható zyzz formája még ha nem is volt nagy. Amúgy közel sem tökéletes. Nekem Angelov vagy Simeon Panda, Ulisses százszor jobb, arányosabb.
2016. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem Zyzz eljutott volna arra a szintre,hogy patika mérlegen mérje az arányokat,mint egy pszichik versenyző.Egyszerűen jól jött ki neki,ami abban nyilvánult meg,hogy nagyon ritka kocka mellizma volt,mint a görög szobroknak és a közepesen fejlett izomzatához nagyon fejlett egészen magasan tapadó csuklyás izma volt és a testépítőkéhez mérten vastag izmos nyaka.A csuklyás izma pedig a legtöbbeknek le van maradva,nyakra meg kb senki sem edz külön.
2016. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Cortez: "Kox nélkül nem hozható zyzz formája még ha nem is volt nagy"

190cm, 105kg volt Zyzz. Te tényleg ekkora idióta vagy?

2016. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
27%
190 centihez hol nagy a 105 kg öcsike? Aki nagy az 170 centihez 130 kg szárazon. Szóval 'nyáddal kötekedjél kisgyerek!
2016. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


86%-os, utolsó előtti, nem tudom, hogy arra gondoltál-e hogy hozható az a forma, vagy arra, hogy ez bizony nagy test... szerintem Cortez eléggé otthon van a témában ahhoz, hogy ezt tudja, vagy legalábbis ne a levegőbe beszéljen, úgyhogy szerintem, ink. érvelj, konkrétan, de nem akarok kötözködni. Amúgy én sokmindent olvastam a súlyáról, van ahol csak 88kg-nak írják, mondjuk sztem az egy korábbi állapotra utal, de olyan 100kg körül szokták általában. Egyébként attól függ, kinek mi a nagy, tehát ez nézőpont kérdése, relatív. A Kathi Béla és a "társasága", akik hasonló körökben mozognak, pl. valami 130kg-sak, azt hiszem?! És talán alacsonyabbak is. Zyzz én úgy olvastam, hogy 187 cm. És szerintem nem volt tökig leszálkásítva, ezért is érdekelne, mert én 88kg-os értékéhez, 11%-os testzsírt láttam hozzárendelve, mondjuk ha 102 kg volt és 12%-os testzsírral, akkor az még talán hozható, nem? Vagy a közelébe (- 3-4 kg pl.). És gondolom Cortez is így értette, hogy azért ahhoz a magassághoz, egy 10% körüli testzsírral, azért az még nem egy akkora tömeg, maga az izomtömeg, nem is egy brutális. Össze is hasonlítható az igazi nagy body builderekkel, akikhez képest még Schwarzenegger is "kicsi". Pedig ő az utóbbitól is jóval elmarad.


#3-as - Mit értesz ezen az arányok mérlegen való mérésén? Meg, hogy pszichik versenyző? Amúgy Zyzz egy elég megszállott volt, és a célja tulajdonképpen a legesztétikusabb test elérése volt, mindegy volt mi az eszköz. Bele is halt, a sok cuccba, de ez mellékes.


Ez attól is függ kinek mi. Azért Zyzz formája semmiképp se rossz, elég jól néz ki, ez tagadhatatlan. Megnéztem akiket mondtál, Cortez, és én nekem továbbra is Zyzz teste az "etalon", az övét fogadnám el legszívesebben, hiába a többi nagyobb. Angelov karja nekem túl nagy, meg úgy az egész nagyobb, ami már nekem kicsit sok. Nekem Ulisses is túl nagy, és a hasához, csípőjéhez képest túl széles már a válla, a melle, a karjai is kicsit túl vastagok már szerintem. De jó ő is, meg Angelov is, de nekem inkább Zyzz. Simeon Panda viszont egyértelműen rosszabb, szerintem. Iszonyat nagyok vállai, melle, és utóbbi túl kiduzzadó is, meg valahogy olyan hülyén, asszimetrikusan áll. A has neki is túl vékony ahhoz képest, van egy kép a hátáról, hát brutális mennyire, már aránytalanul vékony a dereka, csípője, ahhoz az óriási háthoz képest. Aztán a comb megint nagyon nagy. De akkor végülis, pld. Berki esetében mi lehet? Mert én nekem az övé kifejezetten nem jön be... meg ameddig nem tudtam sokat róla, csak láttam itt-ott, és tudtam kb. ki (kerülöm az ilyen műsorokat), addig nem is tudtam, hogy ő neki van-e egyáltalán ilyen múltja, vagy izmos-e egyáltalán. Pedig megvolt előttem, hogy néz ki és tudtam, hogy nagydarab... aztán egyszer néztem, gondolkodtam ez mitől olyan nagy darab, hmmm, biztos valami gyúros. Aztán rákerestem, utánanéztem. De kb. vele így vagyok. A magasság esetleg belejátszhat nem? (mondjuk pont Zyzz esete ellenérv erre). Talán a kisebbeknek bodysabb forma alakul ki. Meg az edzésmódszer is biztos belejátszik, mert Berkit én (amúgy Zyzzhez hasonlóan) nem tartom komoly testépítőnek, elsősorban ők celebek, akik mellesleg gyúrnak, az én szememben. Mindkettő szúrta magát, ahhoz képest, meg se nem nagyok, se nem olyan komoly a formájuk. Berki esetében simán elképzelhetőnek tartom, hogy nem tökéletesen van ez felépítve, mert azért koksszal össze lehet rittyenteni egy ilyet, viszonylag azért könnyen, nem?

2016. máj. 16. 02:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Zyzznek a célja a tökéletes esztétikus test kidolgozása volt, ami mindenkinek tetszik. Azért nem fogsz szebbet találni nála, mert akiket itt felsoroltatok, azok kb csak arra mennek, hogy minél nagyobbak legyenek.
2016. máj. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem igaz. Szubjektív, hogy kinek milyen test a tökéletes. Nekem nem zyzz testes az. Angelov meg messze van a nagytól, nekem ő a topforma. Akik nagyok azok Phil Heath, Big Ramy, Roelly Winkler,stb. Na ők mentek nagy tömegre nem pedig Angelovék.
2016. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!