Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyek a legolcsobb edzotermek...

Melyek a legolcsobb edzotermek Budapesten? Amik azert viszonylag jol felszereltek.

Figyelt kérdés

Sajnos most nem allok olyan jol anyagilag, max 8ezret tudok kiadni berletre, mivel a parommal egyutt edzunk, az maris 16:) abszolut jol elvagyok szabadsulyokkal, csak azert legyen egy labtolo, meg csiga, ami mukodik, meg lehessen azert elferni benne.

Mindegy igazabol, hogy hol van, mert eddig is messze jartunk edzeni, csak sajnos az a terem most nem fer bele az anyagiak miatt.


2016. máj. 17. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
8E simán fullos terembe tudsz menni. 5-6-ért is vannak olyan termek amiről te beszélsz. Lehet, hogy szauna meg wellnes baromságok nincsenek, de tiszta, van elég súly és alap gépek.
2016. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak most hasra ütés szerűen akarok valami konkrétumot írni, ott a training station az aradi utcában (VI.ker), szerintem belefér a havibérlet áruk ebbe a kategóriába. De kb. már minden sarkon találsz egy ilyet.
2016. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt:) akkor ezekszerint rossz helyen nezelodtem, mert a legolcsobb terem, amit talaltam 7e volt, de az egy szobameretu "terem" volt, es ugy dontottunk, hogy mivel munka utan csucsidoben tudunk jarni, ott valoszinuleg nehezen lett volna megoldhato egy edzes idohatekonyan. Ugy altalaban 10e-nel kezdodnek a termek, meg videken is a tok "alap" termekrol beszelek, amivel az a baj, hogy kettonknek az mar +4, es tenyleg eleg szukosen vagyunk most.

Koszonom a javaslatot, utana fogok nezni:)

2016. máj. 17. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!