Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi lehet a gond itt?

Mi lehet a gond itt?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesit,hogy nem fejlodik a mellizmom.

9 Honapja edzek.180 Cm vagyok 59 kg voltam 76 kg vagyok.

Heti 5x edzes,kaja nagyjabol rendben van.


Nem fejlodik ugy ahogy kellene ez meg kezdett mostmar qurvara idegesiteni..Mas izomcsoportokkal semmi bajom,minden rendben van..Foleg a kezem,az nagyon no.


Mellre 4-5 gyakorlatot vegzek..Az az erdekes,hogy szerintem francot sem fejlodik de eroben egyre jobban megy.A masik meg,hogy izomlazat mindig akkorat csinalok benne,hogy ha hetfon mellezek,akkor legkozelebb penteken tudok csak..Ugy,hogy szerintem a regeneralodas is oke.


Tarogatas ferde padon,Fekvenyomas,Tarogatas gepen stb.

4 szeriakat csinalok,valtoztattam mar mindenen de meg most sem fejlodok ugy ahogy kellene?

Mi lehet a gond?Privatban is johet.


2016. máj. 19. 12:36
 1/7 Cortez70 ***** válasza:

Mindenkinek van gyengébb izomcsoportja, kivéve Molnár Petit. :)

Amúgy heti kétszer eddz rá, de kisebb volumennel. Elég egy edzésen 2, max 3.gyakorlat, gyakorlatonként 3 munkasorozattal. 2 féle nyomás legyen és pàr sorozat súlyzós tárogatás. Csigás okosság nem kell. Vagy két nyomás és egy tolódzkodás. Nem kell 4 gyakorlat, amivel csak a regenerálódási időt növeled. Naturálban kevesebb gyakorlattal többre mész.

2016. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 likebike ***** válasza:
Látszik hogy sokat értesz hozzá,már bocs.Először is szerintem nem jó az étrended,9 hónap alatt 17 kiló az nincs nagyom rendben.Meg hogy a kezed nő....Kart akartál mondani biztos.Mellezni egyszer kell egy héten,nem kell többször max ha teljes testes megy.Még 3 gyakorlattal is keményen oda lehet csapni,nem kell 4-5,ráadásul 2X egy héten.Próbálj kézisúlyzókkal dolgozni,nekem az jobban fekszik de te tudod.Az étrendet számold át mert ott is gondok lehetnek.
2016. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 likebike ***** válasza:
Ja és a tolódzkodást csináld még,a csigás gyakorlatok a szeparációra jók,amivel,miután van rajta tömeg,formálod.Neked alapgyakorlatok kellenek.
2016. máj. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Okes.Koszi.

2-Es honnan ertenek 8-9 honap alatt hozza?:)

Nemtudok annal tobbet tenni,hogy erdeklodok.

2016. máj. 19. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapgyakorlatokra fektesd a hangsúlyt. A melledzésed fő gyakorlatai a nyomások legyenek.Úgy fejlődni fog.
2016. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ugy hiszem kihagytam a legfontosabbat...

5 gyakorlat volt idaig mindig.Talan itt rontom el,fele se kellene..

2016. máj. 19. 15:42
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
Hát ezzel kezdtem, hogy kevesebb gyakorlat kell.
2016. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!