Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol kérdés. Nem az...

Stanazolol kérdés. Nem az előző kérdező vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt le sem kell vezetni? Olvasgattam róla, és irták hogy nem kell levezetni, csak egyszerűen "piramisban", tehát ez a szer után nem szükséges semmi más szedése?

2016. máj. 19. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
De kell levezetés,mert honnan tudod,hogy nincs felütve?
2016. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
Leírtam előbb is, hogy ha stana lenne akkor nem kell levezetés, de mivel nincs már eredeti, tuti metiltesztóval fel van ütve, így kell zita. Mit nem lehet ezen érteni és miért kell napi hatszor kérdezni?
2016. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 clint ***** válasza:

Én a sima eredeti stanazolt is levezetném.

De neked tuti nem az, szóval hajrá.

2016. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igyvan,nem a levezetésen kell spórolni:)
2016. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem kell felkapni a vizet, mondtam hogy nem az előző kérdező vagyok, vagyis nem mondtam, de utaltam rá. :)

Szóval akkor csak zita, aztán ennyi? Köszönöm válaszaitokat.

2016. máj. 20. 06:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Mit akarsz vele elérni?
2016. máj. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
Leszarom, hogy nem te írtad ki az előző kerdést. De ha tudod hogy volt előző, akkor olvastad is. Így felesleges volt kiírnod megint, mert ott megválaszoltuk. Fuck logic.
2016. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet oltani, kiprobálni hogy mit hoz, mit érhetek el vele, a mellékhatásokon kívül. :)
2016. máj. 20. 07:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt is tudom hogy nem fogok kapni eredetit. Mielőtt irnátok, és hogy többet fogok ártani vele, mint használni.
2016. máj. 20. 07:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Nembiztos,hogy többet fogsz vele ártani...Vannak még "jobb" stanak a piacon,valamint a viz bevitelre figyelj és a kajára
2016. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!