Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Begyulladt a térdem, mit...

Begyulladt a térdem, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Valószínűleg rossz formával guggoltam, és marhára fáj a bal térdem. Nem recseg-ropog, hanem ilyen gyulladásra utaló tünetek vannak. Főleg felkelés után fáj. Végigszedtem egy Arthro Guardot, ami semennyit nem segített, aztán a boltban az eladó srác mondta, hogy nem is csoda, mert "nincs benne semmi", majd vettem Joint X-et, amit ő ajánlott. Tegnap kezdtem el, nyilván várni kell, de mit tudnék még csinálni, hogy elmúljon? Természetesen addig lábazás kizárva. Nem szeretném, hogy 18 éves koromtól sántítsak életem végéig.

2016. máj. 23. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:

- hidegvizes borogatas

- gyulladascsokkento kremek. pl.: richtofit sport, flexagil

- pihentetes

- zselatin

- C vitamin

2016. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andi80018 ***** válasza:
Hát, pihentetni kéne, nem ráállni. Esetleg a Flector még jó lehet a fentieken kívül, de ha nem gyógyul, akkor doki, nehogy bevizesedjen.
2016. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még, akinek van ötlete! Ki fogom próbálni a módszereket, és igyekszek pihentetni, és mikor muszáj, akkor se ránehezedni.
2016. máj. 23. 14:02
 4/10 kovpet ***** válasza:

Jól értem, hogy hetek óta fáj és nem mentél még orvoshoz?

Miért nem?

2016. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mert nem fáj neki igazán, csak picsogás van...
2016. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös: persze, mert te jobban tudod.

Azért nem, mert gondoltam elmúlik, most azért, hogy megnézegesse nem fogok tizenezreket fizetni, előbb megpróbálom magam megoldani. Egyébként meg tegnap este már nem fájt, de reggel megint úgy keltem fel.

2016. máj. 23. 16:04
 7/10 kovpet ***** válasza:
Miért kellene fizetni?
2016. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert a kórházi ellátás szar, a magánrendelés meg drága.
2016. máj. 23. 16:40
 9/10 kovpet ***** válasza:
Hát, az állami rendelés olyan amilyen, de annál még az is jobb mint otthon ülni és hagyni, hogy fájjon.
2016. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezért nemcsak ülök, hanem igyekszek találni módszereket, és mivel neten csupa ilyen bulvár szarokat találtam, jobbnak láttam ide kiírni a kérdést.
2016. máj. 23. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!