Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fáj a csuklóm a súlyzózástól....

Fáj a csuklóm a súlyzózástól. Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a testépítést 2 hónapja,szóval kezdő vagyok.

A jobb csuklóm elkezdett fájni.

Edzés előtt mindig bemelegítek,lehetséges hogy túlerőltettem és ezért fáj a csuklóm?

Ti használtok valami csuklóvédőt?

Persze én nem 100kg-al szériázok,szóval annyira nincs leterhelve a csuklóm.



2016. máj. 23. 17:59
 1/2 anonim válasza:
A legfontosabb, hogy minden gyakorlatot szabályosan végezz. Nézzél videókat, olvass leírásokat, vagy nyugodtan kérdezgess a teremben, hogy mit hogyan kellene. Nem olyan ijesztőek és gonoszak azok a hatalmas karú bácsik, mint elsőre tűnik. :) Ha a gyakorlataid szabályosak, de ennek ellenére ugyanúgy fájdalmat érzel, akkor esetleg csuklószorító és ízület védő. Én mindenképp azt javaslom, hogy győződj meg a gyakorlatok szabályosságáról, ez a leggyakoribb hiba a kezdőknél.
2016. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyival egészíteném ki az elsőt, hogy az is lehetséges, hogy nagyobb súllyal dolgozol, mint amivel szabályosan végre tudod hajtani a gyakorlatot, és csuklóval rásegítesz.

A csukló mindig maradjon mozdulatlan, az adott izom dolgozzon!

2016. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!