Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen egyszerű megoldás tud...

Milyen egyszerű megoldás tud helyettesíteni 10 perc szünetben, egy komplett étkezést?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 16:21
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
tejsavóprotein + zab turmix. De 10 perc alatt én húst is tudok enni rizzsel vagy tk kenyérrel.
2016. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tejsavó, zabliszt, lenmagolaj. Ez 2 perc.
2016. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy 10 perces komplett étkezés? Étrendfüggő, ha belefér egypár tojás, akkor rendben van, azt gyorsan be lehet tolni. Fél kiló főtt rizst már nehezebb. Úgyhogy azt máskorra hagynám. De aki szárazabban eszi a rizst s képes rá tempósan, annak mehet az is. Húst szerintem elég gyorsan lehet enni, akárcsak tojást, bár mindez nagyon emberfüggő, tudom én. Olvastam már itt, hogy van, aki másfél óráig eszi az ételét 3 óránként... Aki ennyire nem tud enni, az talán váltson más ételre.
2016. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 5 perc alatt végzek az étkezéssel szünetekben, így jut időm másra is. Nem nagy ördöngösség nekem enni :)
2016. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én gyorsan eszek,6-8 perc alatt megeszek 300gramm kaját, te is gyorsíts,vagy mint mondták,fehérje+zab
2016. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20mp nekem a zab+fehérje:D meginni. Előre elkészíted aztán ha gáz szitu van a wc be letolod. (nem a kagylóba:D)

A (pl)rizs+hús 10-20p ha sietek tömegelésnél de hála isten diétán rövidebb jóval.:D

2016. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 perc alatt siman megeszek 100 gramm rizst 100 gramm csirkevel
2016. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha külön veszed az összetevők evését tudsz időt nyerni,hogy nem egy falat hús,mellé egy kis rizs,egy harapás brokkoli.

hanem gyorsan bevágod a húst magában,rálapátolod a rizst és lefojtod brokkolival.

2016. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!