Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábedzésnél hányinger?

Lábedzésnél hányinger?

Figyelt kérdés

lábedzés előtt fél órával Nitrox therapy (nitrogén oxid fokozó) után erős pulzus,bőrviszketés, stb. keringet..

viszont egy órával később kb minden rendben.

Intenzív guggolást csinálok nagy súllyal, közepes ismétlésszám 10-12 , után gyomrom iszonyat nehéz mint ha tele lenne vérrel és majd kipukkan ... utána iszonyat hányinger érzés keringet, közben sokszor kell kiszaladnom wc-re pisilni. Csak edzés után a gyomromat ahogy fent írtam nehéznek érzem...

Veletek volt ilyen ??



2016. máj. 27. 18:36
 1/2 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hányingerem volt már, sőt egyszer majdnem hánytam is edzés után, a turmixal is várnom kellet vagy fél órát. Csökkentsd az intenzitást és kevésbé leszel rosszul.
2016. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendszeresen roszzul vagyok guggolásnál,ezért visszavettem 5-6 ismétlésre mert úgy bírom, 10-12nél a vércukrom a talpam alá kerül.
2016. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!