Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen az a legjobbb forma...

Milyen az a legjobbb forma amit naturálba ki lehet hozni egy testből?

Figyelt kérdés
Úgy értem nagyon jó genetikával, tökéletesen betartott táplálkozással és életmóddal mi a maximum?
2016. máj. 29. 15:36
1 2 3
 1/25 Cortez70 ***** válasza:
Az a gond, hogy ehhez tudni kellene, hogynki a tuti naturál. Mondjuk Nagy fantomas Csaba az az. De lehet, hogy Illés Norbi is. Ki tudja. ;)
2016. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kérdeztem, mert nem tudom eldönteni hogy ki a naturál és ki nem:)
2016. máj. 29. 15:58
 3/25 Cortez70 ***** válasza:
De amúgy ez mindegy is, mert magadból kell kihozni a legtöbbet. Hiába mutatnánk bárkit, attól még nem tuti hogy olyan leszel.
2016. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ennél azért jobbat is el lehet érni naturálban.

2016. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Cortez70 ***** válasza:
Írtam másik nevet is, csak Csaba aki tuti naturál. Amúgy meg nem nekem kell beugatni hanem akkor írd le,,hogy szerinted ki lenne az.
2016. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Talán még elérhető egy olyan forma naturalban, mint Illés Norbinak van. De ő sem néz ki jól.

Szerintem olyan egy jó forma, mint Sergi Constance formája, de ő már nem naturál.

2016. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Cortez70 ***** válasza:
Tehát nem tudtál alternatívát mondani. Én is írhattam volna hogy Angelov vagy Helmut Strebl az szerintem jó. Ja, hogy nem naturálok az mindegy nem? ;)
2016. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én szeretnék olyan "sz@rul" kinézni, mint Illés Norbi... :-)
2016. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
én olvastam vhol, hogy norbi régi beceneve illés 'növi' norbert volt, nem tudom ez mennyire legenda vagy sem... :D
2016. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy szarul néz ki. Csak arra akartam rávilágítani, hogy naturálban nem lehet olyan formát elérni, ami nekem tetszik. De attól még elismerem az eredményt.

Cortez, írtam Norbit.

2016. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!