Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a forma durvának számít,...

Ez a forma durvának számít, hozható naturálon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. máj. 29. 22:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Tipikus hülyegyerek érvelés. Az, hogy én milyen vagyok az milyen hatással van drake formájára?:D ha meg nyilvánosan szándékosan mutogatja magát, mintha jó lenne jogom van lefikázni.
2016. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
3%
Ja, szóval egy sz.ar vagy, köszi.
2016. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 - palilaci - ***** válasza:
Az attol fugg. Szerintem egy taigetosz pozitivnak 2 ev edzesmulttal jo forma. Kimaxolt naturhoz kepest nem. De en sem ertem. A 0 tomegu gilisztak jobbak?
2016. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy kis óvodás szintű szar inkább. Ez a tipikus gyökér szlogen, mint a zenénél a : ha nem tetszik csinálj jobbat:D mellesleg ja ennél a fosnál jobban nézek kis sokkal, de leszarom mit hiszel te csíra.:)
2016. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Cortez70 ***** válasza:
60%
Szar ez laci, akárhogy nézzük. Pl te is tízszer jobb vagy simán.
2016. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a giliszták nem jobbak ez még ugyanúgy szar.miért vagytok ennyire ostobák? Mellébeszéltek folyamatosan, hibás érvek tömkelege. Teljesen irreleváns dolgokat írtok.
2016. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
4%
26. Miért lenne sz.ar? Mert te napi 24 óra nonstop testépítő versenyekre hokizol és szerinted az kell legyen az alapnak? Menj már ki egy strandra, 10-ből 9 ember sz.arabbul néz ki ennél, és te is benne vagy abban a 9-ben...:D
2016. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig nem érti az ostoba szar, hihetetlen. Hogy jön ide te abortusz maradvány, hogy én, hogy nézek ki?:D igenjobb vagyok ennél de ez full lényegtelen. Nem baj ha valaki így néz ki, de ne mutogassa az egész világnak büszkén, mert ahoz szar! Ez egy izmos előadó : [link]

Ezen már van mit mutogatni. Fel bírod fogni te féreg?

2016. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
0%
28. Úgy, szóval akinek nincs olyan teste, mint amit linkeltél (amire nyilván hokizol, kis búza), az ne menjen strandra, ne merje leveni a pólóját, ne merjen félmeztelen mutatkozni, ne készüljön róla félmeztelen kép, csak a full kidolgozott tökéletes testűeknek szabad...:DDD Biztos nem neked készült a kép, hogy "nézd, milyen izmos vagyok, nyugi!" :DDD
2016. máj. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
79%
Feladom komolyan, nincs képesítésem szellemi fogyatékosokkal vitatkozni
2016. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!