Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Váll, könyök kattogás. Mi a...

Váll, könyök kattogás. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Kattog a vállam, a könyököm. Szarul csináltam a gyakorlatokat, megbántam, szeretnék javítani rajta.


Mit ajánlotok?


2016. jún. 2. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem terdem kattogott. Vettem egy terd bandazst. Nem tudom h az miatt e de mar nem kattog. Vallra nem tudom konyokre is van valami szorito szeruseg szerintem meg izeletvedot szedj
2016. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biotech arthro guard izületvédő
2016. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek megvannak?

- multivitamin

- C-vitamin

- kalcium-magnézium

- omega3

- étkezési zselatin

2016. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
C-vitamin, multivitamin néha, a többit nem igen viszem be a szervezetembe koncentrált állapotban. Ezek segítik a regenerálódását, és javulását?
2016. jún. 2. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony, ezek azok az alapok, melyek ha nincsenek meg, akkor nem is érdemes mással próbálkozni.

Az omega3 többek között konyha nyelven fogalmazva "beolajozza" az ízületeket.

Az étkezési zselatin pedig kollagén, ami szinte mindenhez kell (porcokhoz, inakhoz, csontokhoz, izmokhoz, bőrnek, stb.).

2016. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!