Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Merre keresendő az igazság?

Merre keresendő az igazság?

Figyelt kérdés

Üdv

Sok interjút, sok cikket olvastam, meg sok emberrel beszéltem :)


Nos..vegyünk egy alap kúrát. Heti 600 mg tesztó megy valakinél. Először szúr, naturálban edzett 10 évet. 2x ttkg fehérje és 4x ttkg CH megy + kis zsír (jó zsírokból).


Mennyire szokták megemelni a fehérjét meg a CH-t.

Sok embertől hallottam, hogy akár 4x ttkg fehérjét is bevisz, egy nála sokkal kigyúrtabb, jobb formában levő valaki azt mondta, hogy túlzás, mert 3x ttkg bőven elég.


Most akkor mi a helyzet ? Valaki esetleg tud információval szolgálni ?



2016. jún. 3. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
mindenkinek más a fehérjeszintézise, mindenkinek másak a receptorai, mindenkinek más a metabolizmusa, stb. valaki sok cuccal sz.rul néz ki, vki kevéssel jól. nem csak a cucc és a kaja a lényeg, az edzés is, a genetika is, stb. szerintem ha csak tesztó megy, növi és egyéb okosságok nem, nem kell olyan sokat enni, kalóriát nyilván emelheted egy kicsit, de nem kell azért napi 9000 kalóriát enni a 80 kilós embernek, mert megy heti 600 ena
2016. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
ja és a kérdésre válaszolva, én naturál vagyok, nem értek hozzá 'annyira' de szerintem a 3 simán elég, főleg ha tömegelésről van szó. sokan cucc mellett kb alig esznek, vagy csak szemetet, pl the hodgetwins, és mégis izmosak
2016. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
3-ra meg lehet emelni a fehérjét, ch-t meg nem is muszáj.
2016. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat.
2016. jún. 3. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én miért lettem lepontozva megint? valaki nagyon utálhat...
2016. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!