Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért 2-3 nappal jön ki edzés...

Miért 2-3 nappal jön ki edzés után az adott izmon az izomláz?

Figyelt kérdés

Lábaztam vasárnap, szerdán volt izomlázam benne, hátaztam kedden, ma jött ki, tegnap mell-bicepsz volt, még semmi, holnap vagy azután lesz.

Miért van ez?


2016. jún. 3. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom kezdő vagy, és kicsit túledzetted magad. Egyébként ezt úgy hívják hogy DOMS(késleltetett izomláz).

Tessék, itt van róla egy cikk:

[link]

2016. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

8 hónapja edzek, csak 1 hónapja vagyok osztotton. Nem érdekel az izomláz, tudom, hogy anélkül is fejlődök, láttam már a posztot, csak meglepő, hogy 2-3 nappal később jön ki rajtam.

3-4 sorozat megy mindenre 5-10 ismétléssel, elég esélytelen a túledzés.

2016. jún. 3. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni, és? mi a baj? mi a kérdés?
2016. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a kérdés, hogy miért?

Ez nem fájdalmas, kb 4/10-es, ha osztályozni kellene, átlagos kis izomláz, amivel még jól elvagy, érzed, hogy van izmod, ennyi, csak sosem volt velem ilyen, hogy később jön ki ilyen sok nappal. Volt régen ez a Doms is, amikor kezdő voltam és leedzettem a bicepszem 4 sorozattal. Na, az kegyetlen, több napig izomláz, bedurranva, alig bírtam mozogni és fájt, mint macskát szrni.

2016. jún. 3. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiu v lany vagy?

Mutass egy kepet h nezel ki 8 honap edzes utan.legyszi :)

2016. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Fiú.

Majd mutatok holnap, ma már zuhanyoztam, nincs kedvem lefelé öltözni.

2016. jún. 3. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Kosziii
2016. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

Hátamról nem csináltam az elején sajnos és nem is tudom most sem normálisan lefotózni, pedig az az egyetlen, ami nekem is tetszik magamon. 2 hónapja kezdtem csak felhúzni sajnos, 60-al ment az elején, most 110-el megy.

Nem tartok még sehol, nem a legjobb még, de legalább szar. :)

2016. jún. 4. 16:21
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek forgatta el a képfeltöltés a képet, gépen meg telón is rendesen van nekem..
2016. jún. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!